• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار
  کد خبر : 133003

  قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازار

  قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازارReviewed by Aryan on Nov 18Rating: ایسنا: قيمت سيم‌كارت كاركرده كد يك در بازار تلفن همراه بسته به نوع شماره، بيش از يك ميليون تومان است و سيم‌كارت صفر با كد دو تقريبا به مبلغ 900 هزار تومان و كاركرده آن نيز تقريبا 500 هزار تومان به فروش مي‌رسد. به…

  قيمت سيم‌كارت تلفن همراه در بازارReviewed by Aryan on Nov 18Rating:

  ایسنا: قيمت سيم‌كارت كاركرده كد يك در بازار تلفن همراه بسته به نوع شماره، بيش از يك ميليون تومان است و سيم‌كارت صفر با كد دو تقريبا به مبلغ 900 هزار تومان و كاركرده آن نيز تقريبا 500 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

  به گفته فعالان بازار، سيم‌كارت صفر با كد سه نيز طي هفته به مبلغ 710 هزار تومان و كاركرده‌ي آن نيز به مبلغ 425 هزار تومان فروخته مي‌شود و قيمت سيم‌كارت صفر با كد چهار هم 470 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 315 هزار تومان است.

  سيم‌كارت صفر با كد پنج به مبلغ 450 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 295 تا 310 هزار تومان به فروش مي‌رسد و سيم‌كارت‌هاي صفر با كد شش هم به مبلغ 405 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 265 هزار تومان فروخته مي‌شوند.

  قيمت سيم‌كارت صفر با كد هفت و هشت نيز به مبلغ 245 هزار تومان و كاركرده‌ي آن 200 هزار تومان و قيمت سيم‌كارت‌هاي 0919 به مبلغ 10 هزار تومان است.

  اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سيم‌کارت دايمي با قيمت‌هاي 124 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0910 (بدون تضمين) و 254 هزار و 800 توماني با پيش شماره 0912 (تضمين‌دار) اقدام مي‌كند.

  سيم‌كارت‌هاي اعتباري ايرانسل هم پنج هزار تومان به فروش مي‌رسند كه دو هزار تومان شارژ اوليه دارند و همراه با آن سيم‌كارت هديه با پست ارسال مي‌شود و برروي آن 200 تومان شارژ وجود دارد؛ به علاوه 100 كيلوبايت GPRS رايگان و 20 پيام الكترونيكي پستچي رايگان هم دارند.

  اما قيمت سيم‌كارت‌هاي دائمي ايرانسل هم 120 هزار تومان به علاوه چهار درصد ماليات ارزش بر افزوده است. علاوه بر آن ايرانسل دو مدل سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي و اعتباري دارد كه سيم‌كارت پيام‌رسان دائمي 50 هزار تومان است كه 20 هزار تومان قيمت سيم‌كارت و 30 هزار تومان سپرده است و اعتباري آن چهار هزار تومان به علاوه هزار تومان شارژ اوليه است.

  اين سيم‌كارت‌ها قابليت ارسال SMS ،MMS و GPRS را دارند و هزينه‌ي SMS آن ارزان‌تر از تعرفه‌ي سيم‌كارت‌هاي معمولي است.

  سيم‌كارت‌هاي ميكروسيم ايرانسل هم سيم‌كارت‌هايي براي گوشي‌هاي آي‌پد و آيفون هستند كه قيمت اعتباري آن 10 هزار تومان با سه هزار تومان شارژ اوليه است و دائمي آن 120 هزار تومان به فروش مي‌رسد و قيمت سيم‌كارت پيام‌رسان اعتباري ميكروسيم هم هشت هزار تومان است كه دو هزار تومان شارژ دارد و سيم‌كارت‌هاي پيام‌رسان دائمي ميكروسيم هم 50 هزار تومان قيمت دارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.