• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » مسافران پول بنزین هواپیما را دادند !
  کد خبر : 132744

  مسافران پول بنزین هواپیما را دادند !

  مسافران پول بنزین هواپیما را دادند !Reviewed by Aryan on Nov 18Rating: مسافران که از ارمیتسار هند راهی بیرمنگام انگلیس بودند چاره‌ای بجز پرداخت ۲۰ هزار پوند (معادل ۳۱ هزار دلار) نداشتند چراکه درغیر این صورت باید به خانه برمی گشتند! این پرواز قبل از بلند شدن از فرودگاه درهند یک بار منتفی شده بود…

  مسافران پول بنزین هواپیما را دادند !Reviewed by Aryan on Nov 18Rating:

  مسافران که از ارمیتسار هند راهی بیرمنگام انگلیس بودند چاره‌ای بجز پرداخت ۲۰ هزار پوند (معادل ۳۱ هزار دلار) نداشتند چراکه درغیر این صورت باید به خانه برمی گشتند! این پرواز قبل از بلند شدن از فرودگاه درهند یک بار منتفی شده بود و چند ساعت پس از پرواز در وین به زمین نشست تا سوختگیری کند اما مهمانداران به مسافران اعلام کردند باید وجه نقد بابت سوخت گیری پرداخت کنند.

  مسافران خط کامتل ایر به هر صورت که بود این مبلغ را جمع آوری کرده وپرداختند تا هواپیما سرانجام به بیرمنگام رسید. به گزارش بی‌بی سی بروز اختلافات مالی بین این خط هوایی و طرف قرارداد سوخت در اروپا دلیل اصلی این موضوع بوده در حالیکه مسئولان این خط هوایی آژانسهای هوایی انگلیسی را به عدم پرداخت بدهی‌ها و در نتیجه به خطر افتادن شرایط مالیشان می‌دانند. با این شرایط احتمال کنسل شدن پروازهای متعددی از این خط هوایی در اروپا وجود دارد مگر اینکه مسافران از پیش آماده پرداخت پول بنزین باشند!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.