• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبی
  کد خبر : 1324360

  آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبی

  آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبیReviewed by Aryan♥ on Dec 25Rating: رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» در منطقه عسلویه و پارس جنوبی آغاز شد. به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» و با رمز «یا…

  آغاز رزمایش دریایی سپاه پاسداران در عسلویه و پارس جنوبیReviewed by Aryan♥ on Dec 25Rating:

  رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» در منطقه عسلویه و پارس جنوبی آغاز شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، رزمایش دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «فجر 91» و با رمز «یا رسول الله(ص)» در منطقه عسلویه و پارس جنوبی آغاز شد و طی آن یگان های مختلف ساحلی، ساحل به دریا، تکاوری، شناوری، موشکی، جنگال و…‌ با اجرای تاکتیک های عملیاتی و رزمی، قابلیت و توانمندی خود را برای اجرای تصمیمات و برنامه های دفاعی و امنیتی به نمایش گذاشتند.

  رزمایش دریایی فجر 91 سپاه پاسداران که به مدت چهار روز در شعاع آب های داخلی در منطقه عسلویه و پارس جنوبی ادامه خواهد داشت، از جمله برنامه‌هایی است که به صورت متناوب در مناطق مختلف نیروی دریایی سپاه به اجرا درمی‌آید.

  دریادار علیرضا ناصری فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه نیز اجرای تاکتیک های عملیاتی در این رزمایش را به منظور ارتقای آمادگی یگان های مختلف دریایی سپاه مستقر در منطقه چهارم عنوان کرد و گفت: ما در طی این برنامه میزان و قابلیت دفاعی نفرات و تجهیزات جدید خود را در ابعاد مختلف مورد آزمایش و ارزیابی قرار خواهیم داد.

  وی خاطر نشان کرد: ما در شمال و جنوب کشور دارای بیشترین مرز دریایی هستیم و دفاع از این حریم، مقتضیاتی دارد که تمرینات، حضور فعال در حوزه دریایی و کسب آمادگی های دفاعی در برابر تهدیدات احتمالی، بخشی از این مقتضیات است.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم دریایی سپاه نیز با همکاری واحدهای عملیات روانی در قالب قرارگاه فرهنگی با اعزام کارشناس و مبلغ روحانی ضمن اجرای برنامه های معنوی و فرهنگی، به تبیین شگردها و تاکتیک های عملیات روانی دشمن پرداخت که در اجرای مراحل مختلف این رزمایش، سهم ویژه ای خواهد داشت.

  به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار مهدی ربانی معاون عملیات سپاه و دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه بر اجرای این رزمایش نظارت دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.