• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امروز جوانفکر از بیمارستان مرخص می شود
  کد خبر : 1310919

  امروز جوانفکر از بیمارستان مرخص می شود

  امروز جوانفکر از بیمارستان مرخص می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 23Rating: ˈعلی اکبر جوانفکرˈ مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری پس از چهار روز بستری در بیمارستان آتیه قرار است امروز یکشنبه مرخص شود. به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پزشکان متخصص بیماری های داخلی، قلب و ارولوژی پس از انجام آخرین معاینات پزشکی…

  امروز جوانفکر از بیمارستان مرخص می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 23Rating:

  ˈعلی اکبر جوانفکرˈ مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری پس از چهار روز بستری در بیمارستان آتیه قرار است امروز یکشنبه مرخص شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پزشکان متخصص بیماری های داخلی، قلب و ارولوژی پس از انجام آخرین معاینات پزشکی جوانفکر و بررسی وضعیت جسمانی وی، تاکید کردند که بیمار روند معالجات خود را در بیمارستان ادامه دهد.

  متخصص بیماریهای داخلی درباره آخرین وضعیت جسمانی جوانفکر، گفت که وی به خاطر ضعف و بیحالی و همچنین مشکلات قلبی و کلیوی از پنجشنبه شب گذشته در بیمارستان آتیه بستری شد و پس از انجام آزمایشات انجام شده مشخص شد که کلیه ایشان دچار مشکل است و به تبع آن کراتین آن نیز بالا رفته است.

  دکتر ˈمجید رستمی تهرانیˈ با بیان این که این موضوع موجب شد تا عملکرد کلیه بیمار با مشکل روبرو شود، افزود: در حال حاضر جوانفکر دارای فشار خون است و در این چند روز نیز تحت کنترل بوده است.

  دکتر رستمی تهرانی یادآور شد: جوانفکر همچنین به دلیل مشکلات درد کمر مورد ˈ ام.آر.آیˈ قرار گرفت و پس از اعلام نتیجه مشخص شد که مهره های چهارم و پنجم کمر بیمار آسیب دیده و بیمار دچار دیسک کمر می باشد.

  پزشک معالج جوانفکر اظهارداشت: وی همچنین دچار گواتر است و از این نظر نیز برای تحت کنترل قرار دادن این بیماری وی باید دارو مصرف کنند.

  وی ادامه داد: با انجام سونوگرافی از کلیه های جوانفکر نیز گزارش شده است که کبد وی چرب است و بر این اساس تصمیم گرفته شد تا با انجام مشاوره با جراح متخصص کلیه و معاینه وی، پزشک معالج آخرین نتایج خود را در این زمینه اعلام کند.

  دکتر رستمی تهرانی همچنین تاکید کرد که بیمار در راستای ادامه روند معالجه خود، باید برای مدتی دیگر در بیمارستان تحت نظر باشد.

  این در حالی است که ˈ علی اکبر جوانفکر ˈ به رغم توصیه های پزشکان متخصص وی اصرار دارد که عصر امروز یکشنبه از بیمارستان مرخص شود و فردا (دوشنبه) در پایان مرخصی خود و در راستای تعهد و پایبندی به قانون، به اوین باز گردد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.