• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش 30 درصدی نرخ تعرفه‌ پستی
  کد خبر : 1307283

  افزایش 30 درصدی نرخ تعرفه‌ پستی

  افزایش 30 درصدی نرخ تعرفه‌ پستیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: رگولاتوری به شرکت پست اجازه داد، تعرفه‌ خدمات پستی را به ۷۰ درصد قیمت تمام شده سال ۸۹ برساند و از ۲۰ آذر ماه امسال نیز ۳۰ درصد بر تعرفه‌‌ها افزود. به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، با ابلاغ سازمان تنظیم مقررات…

  افزایش 30 درصدی نرخ تعرفه‌ پستیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  رگولاتوری به شرکت پست اجازه داد، تعرفه‌ خدمات پستی را به ۷۰ درصد قیمت تمام شده سال ۸۹ برساند و از ۲۰ آذر ماه امسال نیز ۳۰ درصد بر تعرفه‌‌ها افزود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، با ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعرفه خدمات پستی پس از افزایش ۴۰ درصدی تعرفه‌ در سال گذشته، از ۲۰ آذرماه سال ۹۱ به میزان ۳۰ درصد افزایش یافت.

  بر اساس این گزارش، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اجازه داد، تا امسال تعرفه‌های خدمات پستی را به میزان ۷۰ درصد قیمت تمام شده سال ۸۹ برساند.

  شرکت پست پیش از این و در سال گذشته با افزایش ۴۰ درصدی نرخ خدمات، تعرفه خدمات پستی را ۴۰ درصد به قیمت تمام شده نزدیک کرده بود و با مجوز اخیر رگولاتوری از ۲۰ آذر ماه نیز ۳۰ درصد بر تعرفه‌‌های جاری افزوده است.

  به این ترتیب در حال حاضر تعرفه‌ خدمات پستی ۷۰ درصد قیمت تمام شده سال ۸۹ است و بنابراین هنوز تعرفه خدمات پستی به قیمت واقعی تمام شده از مردم اخذ نمی‌شود، این موضوع به این معنی است که هنوز دو مرحله تا واقعی شدن نرخ خدمات پستی باقی مانده است.

  قدم نخست پر شدن فاصله قیمت ۷۰ درصدی تا ۱۰۰ درصدی قیمت تمام شده و قدم دوم رسیدن از قیمت تمام شده سال ۸۹ به قیمت تمام شده سال ۹۱ است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.