• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » جعفری: به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردم
  کد خبر : 1306278

  جعفری: به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردم

  جعفری: به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردمReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: با اصرار هیات مدیره و به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردم. به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ˈمحمدحسین جعفریˈ، روز شنبه و به دنبال رد استعفایش از سوی…

  جعفری: به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردمReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: با اصرار هیات مدیره و به خاطر مردم و هواداران از استعفا صرف نظر کردم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ˈمحمدحسین جعفریˈ، روز شنبه و به دنبال رد استعفایش از سوی هیات مدیره باشگاه،درجمع خبرنگاران اظهار کرد: در فوتبال باید زیبایی ها را هم دید،اما متاسفانه برخی ها منتظریک باخت ویا یک اتفاق هستند تا تیم وباشگاه را هدف قراردهند وآن ها را به حاشیه برانند.

  وی افزود:البته نمی دانم که این افراد ازاین رفتارشان چه چیزی را دنبال می کنند اما من از زمانی که در باشگاه حضور یافتم جلوی افرادی را که به ناحق از باشگاه نان می بردند، گرفتم.

  جعفری گفت:برنامه های کوتاه مدتی را که برای باشگاه ترسیم وآنها را مو به مو اجرا کردم و تنها در بخش آموزش و تحقیق از برنامه عقب هستیم و هیچ ضعفی در عملکرد باشگاه وجود ندارد.

  وی اضافه کرد:اگردرفوتبال تنها به دنبال برد و باخت باشیم این رشته رشدی نخواهد کرد و همواره درجا خواهد زد از این رو رو با تمام توان و از همان ابتدای کار برای تغییر دادن روال جاری در فوتبال وارد مدیریت شدم.

  جعفری با اشاره به حضور تیم تراکتورسازی در جام باشگاه های آسیا گفت: حضور در این جام موفقیت بزرگی است، اما مشکلاتی هم دارد و باشگاه تراکتورسازی باید به تنهایی از عهده این مشکلات برآید.

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز که دو روز پیش استعفای خود را به هیات مدیره باشگاه ارایه کرده بود پس از تشکیل جلسه روز شنبه هیات مدیره در این خصوص و با اتفاق نظر اعضای این هیات، در سمت خود ابقا شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.