• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » رسیدن مترو تا پایان امسال به فرودگاه امام خمینی
  کد خبر : 1305659

  رسیدن مترو تا پایان امسال به فرودگاه امام خمینی

  رسیدن مترو تا پایان امسال به فرودگاه امام خمینیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: وزیر راه و شهرسازی در بازدید از شهر جدید پرند گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال مترو باید به فرودگاه امام خمینی (ره) و در سال آینده به شهر جدید پرند برسد. روابط عمومی شرکت عمران شهر…

  رسیدن مترو تا پایان امسال به فرودگاه امام خمینیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  وزیر راه و شهرسازی در بازدید از شهر جدید پرند گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال مترو باید به فرودگاه امام خمینی (ره) و در سال آینده به شهر جدید پرند برسد.

  روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، ˈعلی نیکزادˈ که به همراه ˈمحمد هادی رستمیانˈ مدیرعامل شهرهای جدید، برای نهمین بار در سال جاری از شهر پرند و پروژه های در دست اقدام بازدید می کرد، افزود: اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه 400 میلیارد تومان است که 100 میلیارد تومان توسط مترو تهران و 100 میلیارد تومان توسط وزارت راه و شهرسازی تامین شده و مابقی نیز با پیگیری وزارت راه و شهرسازی از محل سهام کارخانه های دولتی پرداخت می شود.

  وی در جریان این بازدید کلنگ ساخت سه کلانتری و یک پایگاه بسیج در شهر پرند را به زمین زد و عملیات اجرایی ساخت این سه کلانتری که در فازهای 3،4 و 6 است آغاز شد.

  ** ساخت و تجهیز 7 کلانتری در اراضی مسکن مهر
  یادآوری می شود، در شهر پرند حدود 100 هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت و ساز است که تاکنون بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسیده است.

  همچنین به منظور برقراری امنیت و آرامش هر چه بیشتر در این محدوده ها با توجه به استقرار بیش از 10 هزار واحد مسکونی، شر کت عمران شهر پرند با همکاری نیروی انتظامی غرب استان تهران اقدام به ساخت و تجهیز 7 کلانتری در اراضی مسکن مهر کرده است.

  با توجه به بررسی وضعیت موجود امنیتی در شهر پرند طی جلسات و توافقات شرکت عمران شهر جدید پرند با مسئولان نیروی انتظامی غرب استان تهران و فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم مقرر شد علاوه بر 3 کلانتری و یک پایگاه بسیج که توسط شرکت عمران پرند ساخته می شود 3 کلانتری دیگر توسط نیروی انتظامی غرب استان تهران نیز در اراضی مسکن مهر احداث شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.