• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » ساخت سخت افزار مدیریت یکپارچه تهدیدات توسط محققان ایرانی
  کد خبر : 1305368

  ساخت سخت افزار مدیریت یکپارچه تهدیدات توسط محققان ایرانی

  ساخت سخت افزار مدیریت یکپارچه تهدیدات توسط محققان ایرانیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: محققان ایرانی سخت افزار ایمنی برای مدیریت یکپارچه تهدیدات جهان ساختند. با استفاده از این سخت افزار، مدیریت پهنای باند، حسابرسی در اینترنت و محافظت شبکه در مقابل تهدیدهای اینترنتی امکان پذیرمی شود. ˈآیدین مهدی پورˈ مدیرعامل شرکت دانش بنیان رایان…

  ساخت سخت افزار مدیریت یکپارچه تهدیدات توسط محققان ایرانیReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  محققان ایرانی سخت افزار ایمنی برای مدیریت یکپارچه تهدیدات جهان ساختند. با استفاده از این سخت افزار، مدیریت پهنای باند، حسابرسی در اینترنت و محافظت شبکه در مقابل تهدیدهای اینترنتی امکان پذیرمی شود.

  ˈآیدین مهدی پورˈ مدیرعامل شرکت دانش بنیان رایان سامانه آرکا روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا هدف از ساخت این سخت افزار امنیتی را محافظت از شبکه ها ، برقراری ارتباط ایمن اینترنتی و حفاظت از اطلاعات دیجیتال موجود در سازمان ها عنوان کرد.

  وی خاطرنشان کرد : این سخت افزار که ˈ آرکا گیت ˈ نام دارد ، یک سخت افزار امنیتی به منظور محافظت شبکه ها در مقابل تهدیدهای اینترنتی است. این سخت افزار تمامی امکانات امنیتی شامل دیواره آتش (فایروال) ، VPN، آنتی ویروس، آنتی اسپم، تشخیص و جلوگیری از حملات (IPS/IDS) و سیستم پیشگیری NIS را شامل می شود.

  مهدی پوریادآور شد که تاکنون سیستمی با این امکانات ساخته نشده است . در حال حاضر دستگاه های مدیریت یکپارچه تهدیدات ( UTM) داخلی و خارجی دارای امکانات یکپارچه نیستند .

  به گفته وی کنترل پهنای باند، کنترل موضوع و همچنین کنترل حجمی و زمانی اینترنت از ویژگی های این سخت افزار است.این سخت افزار دارای قابلیت های گزارش گیری است با استفاده از آن می توان هرگونه گزارشی را در خصوص تهدیدات، عملکرد کاربران و دیگر موارد تهیه کرد.

  مهدی پور گفت: در آینده ای نزدیک این سخت افزار در بازارهای بین المللی نیز توزیع خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.