• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان از فروردین سال آینده
  کد خبر : 1305293

  افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان از فروردین سال آینده

  افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان از فروردین سال آیندهReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از فروردین ماه سال 92 اعمال می شود. به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ˈسعید مرتضویˈ روز شنبه در آیین…

  افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان از فروردین سال آیندهReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از فروردین ماه سال 92 اعمال می شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ˈسعید مرتضویˈ روز شنبه در آیین تجلیل از ˈمحسن خلیلی عراقیˈ پدر صنعت ایران و عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران افزود: چنانچه با اعمال افزایش 18 درصدی حقوق بازنشستگان، رقم دریافتی این افزایش (18 درصد) برای هر بازنشسته به یکصد هزار تومان نرسد تلاش می کنیم به میزان یکصد هزار تومان اضافه پرداخت داشته باشیم.

  وی تاکید کرد این مساله به آن معنا است که حقوق همه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مانند امسال، در سال آینده به میزان یکصد هزار تومان افزایش خواهد یافت.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود از ابلاغ تسویه حساب داروخانه ها و مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد و گفت: از فردا قرار است حدود 800 میلیارد تومان به بیمارستان ها، مراکز درمانی و داروخانه های طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی که اسناد و فاکتورهای آنان به تایید کارشناسان ما رسیده است (مربوط به پایان شهریورماه امسال)، پرداخت شود.

  مرتضوی اظهار داشت: بررسی اسناد و فاکتورهای مراکز درمانی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی حداقل دو تا سه ماه زمان نیاز دارد و اکنون اسنادی که در اختیار ما است تا پایان شهریورماه امسال بررسی شده است.

  وی در پاسخ به سوالی درباره محقق شدن افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران به 700 هزار تومان، گفت: سازمان تامین اجتماعی با هیچگونه محدودیتی درخصوص بودجه روبرو نیست اما افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران باید در بودجه سال آینده این سازمان دیده شود و البته این تصمیم با مشورت هیات امنا صورت می گیرد.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، همچنین از واگذاری 55 درصد از شرکت هواپیمایی هما به تامین اجتماعی خبر داد و گفت: این میزان واگذاری شرکت هواپیمایی به عنوان بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.

  مرتضوی درباره افزایش سن بازنشستگی و درج آن در پیش نویس اصلاح قانون تامین اجتماعی نیز افزود: ما این مساله را به تصمیم و رای نمایندگان بازنشستگان و تشکل های کارگری گذاشته ایم.

  وی اظهار داشت: این مساله هنوز به طور کامل در پیش نویس اصلاح قانون تامین اجتماعی ذکر نشده است.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه متن پیش نویس اولیه اصلاح قانون تامین اجتماعی از سوی کارشناسان این سازمان تهیه شده است، گفت: پس از استفاده از نظرات کارشناسان و نمایندگان تشکل های بازنشستگی و کارگری، این پیش نویس را نهایی می کنیم و سپس تبدیل به قانون خواهد شد.

  مرتضوی ادامه داد: دید ما در پیش نویس قانون، ارفاقی است و هنوز برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگان لحاظ نکرده ایم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.