• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مشخص شدن ارتباط افرادی از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ای
  کد خبر : 1304328

  مشخص شدن ارتباط افرادی از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ای

  مشخص شدن ارتباط افرادی از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ایReviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating: در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر…

  مشخص شدن ارتباط افرادی از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه های ماهواره ایReviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating:

  در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر با دو تیتر ” جم تی وی درصدد گسترش دفاتر تبلیغاتی خود در ایران ” و ” ارتباط فیلم‌های جم کلاسیک و صداوسیما چیست؟ ” نسبت به ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه هایی مثل جم تی وی خبر داده بود.

  در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر با دو تیتر ” جم تی وی درصدد گسترش دفاتر تبلیغاتی خود در ایران “ و ” ارتباط فیلم‌های جم کلاسیک و صداوسیما چیست؟ “ نسبت به ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه هایی مثل جم تی وی خبر داده بود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از بولتن نیوز، در حالی دادستان عمومی انقلاب و انقلاب تهران خبر از دستگیری 28 نفر در ارتباط با شبکه های ماهواره ای داد که پیش از این بولتن نیوز در روزهای 27 آبان ما و دوم آذر با دو تیتر ” جم تی وی درصدد گسترش دفاتر تبلیغاتی خود در ایران ” و ” ارتباط فیلم‌های جم کلاسیک و صداوسیما چیست؟ ” نسبت به ارتباط افراد از داخل سازمان صدا و سیما با شبکه هایی مثل جم تی وی خبر داده بود.

  در این رابطه رجا نیوز نیز خبری منتشر کرد مبنی بر این که برخي گويندگان رسانه ملي و مجريان مشهور، در جمع دستگيرشدگان از سوی دادستانی عمومی انقلاب هستند و این موضع باید زنگ هشدار باشد برای توجه بيشتر مديران صدا و سيما.

  عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در حاشیه تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دادسرای ارشاد با اشاره به خبر دستگیری 28 نفر از مرتبطین با شبکه‌های ضد انقلاب توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: این افراد کسانی بودند که با اجاره 10 ساختمان و تبدیل آنها به دفتر کار با شبکه‌های ضد انقلاب همکاری نزدیکی داشتند.

  این افراد که با شبکه‌های ماهواره‌ای و ضد انقلاب همکاری داشته و بعضا در کار دوبله و ترجمه بودند با سازماندهی در 10 ساختمان در پایتخت متمرکز بوده و اسناد نشان می دهد با سیستم بهائیت هم همکاری داشته اند.

  دستگيرشدگان اخير، به دليل همكاري با شبكه‌هاي ماهواره‌اي ضد انقلاب و دوبله فيلم‌ها و سريال‌هاي غيراخلاقي براي اين شبكه‌هاي ماهواره‌اي دستگير شده‌اند و در ميان دستگيرشدگان برخي از گويندگان صدا و سيما نيز به حضور دارند كه نام يكي از مجريان مشهور رسانه ملي هم در ميان آنها به چشم مي‌خورد.

  در این رابطه بیش از یک ماه پیش، بولتن نیوز خبر داد که شبکه جم تی وی علیرغم تمام توجه اش به تحریف و نابود کردن زیر ساخت های فرهنگی کشور کماکان دفترش در تهران و استودیوش در نیاوران فعال است و کسی هم نیست دست‌کم در این خصوص برای اهالی فرهنگ روشنگری کند.

  اما نکته مهمتر این است که چگونه است صداوسیما این امر را می بیند و نه تنها توجهی به آن نمی کند بلکه توضیحی هم در مورد آن به مردم نمی دهد. راستی چه ارتباطی بین مدیران شبکه جم تی و صداوسیما وجود دارد؟

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ناشناس

   هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تر می رسدوتا حالا توجه کردید که چرا صدا و سیما هر روز برنامه هاش کمتر و کمتر می شود.آیا تا حالا هموطنان عزیزومخاغطبان عزیز که دارید مطلب من را می خونید تازه اگر سانسور نکنن و بزارن آزادی بیان باشه و آدم حرفش را بزنه.وقتی صدا و سیما نمی تونه رضایت هموطنان خودش را بدست بیاره نباید توقع داشت که مردم سراغ ماهواره نرن.تا حالا دقت کردید توی این چند ساله چقدر کسانی بودند که به خاطر برنامه های بسیار بی کیفیت و ضعیف و بسیار کسل کنند به سراغ ماهواره می رن.مسئولان صدا و سیما ما می تونن برنامه ها خوب بسازن اما بسیار بسیار اهمال می کنن.واقعا براشون مقصرم.عامل اصلی این که مردم به سمت ماهوره روی می آورند خود صدا و سیما و عمل کرد بد مدیریت است.اشکال نداره بیشتر از این بکنن ببینیم به کجا می رسن.حالا هم که متاسفانه صدا و سیما تو زرد عذاب در آمد.واقعا براشون متاسفم.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.