• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مطرح شدن کاندیداتوری قالیباف و ولایتی در فراکسیون رهروان ولایت
  کد خبر : 1303993

  مطرح شدن کاندیداتوری قالیباف و ولایتی در فراکسیون رهروان ولایت

  مطرح شدن کاندیداتوری قالیباف و ولایتی در فراکسیون رهروان ولایت Reviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating: کمال الدين پير‌موذن نماينده مردم اردبيل، گرمي و نمين در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران، به فعاليت انتخاباتي فراکسيون رهروان ولايت اشاره کرد و گفت: اين فراکسيون به دنبال حمايت از شخصي است که…

  مطرح شدن کاندیداتوری قالیباف و ولایتی در فراکسیون رهروان ولایت Reviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating:

  کمال الدين پير‌موذن نماينده مردم اردبيل، گرمي و نمين در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران، به فعاليت انتخاباتي فراکسيون رهروان ولايت اشاره کرد و گفت: اين فراکسيون به دنبال حمايت از شخصي است که با تيم اقتصادي قوي و ديپلماسي بين‌المللي مجرب وارد عرصه انتخابات شده باشد.

  وي با بيان اينکه حسن مديريت مهمترين شاخصه کانديداي رياست جمهوري مورد حمايت اين فراکسيون است افزود: از اين جهت حسن مديريت اولویت اصلی است که مديريت خوب باعث شكل‌گيري کشوري پيشرفته خواهد شد.

  وي در ادامه تصريح كرد: افرادي همچون قاليباف و ولايتي در فراکسيون رهروان مطرح شدند ولي تا به حال به نتيجه واحدي در اين زمينه نرسيده‌ايم.

  عضو فراکسيون رهروان ولايت با بيان اينکه اين فراکسيون با جبهه پايداري زاويه دارد، ادامه داد: بعيد نيست اين فراکسيون از حداد‌عادل نيز حمايت کرده و بعد از گذشت سه ماه در اين رابطه به صحبت بنشيند اما در اين رابطه بايد منتظر گذشت زمان باشيم.

  پيرموذن در ادامه خاطر نشان کرد: فراکسيون رهروان ولايت نه تنها با جريان انحراف بلکه با دولت هم زوايه دارد چرا که برخي کارهاي دولت در مدار قانون نبوده و يا به مصداق قانون گريزي بوده است.

  عضو فراکسيون رهروان در پايان تاکيد کرد: به هيچ وجه از نتيجه تصميم گيري مجلس، شخصي که ارتباطي با گروه انحرافي داشته باشد بيرون نخواهد آمد، يا به عبارتي بهارستان نامزدي را معرفي خواهد كرد كه با جريان انحرافي از زمين تا آسمان فرق دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.