• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » آزمایش موشک “آستر” توسط هند
  کد خبر : 1303293

  آزمایش موشک “آستر” توسط هند

  آزمایش موشک “آستر” توسط هندReviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating: هند روز جمعه موشک هوا به هوا ˈآسترˈ را در محل آزمایشات موشکی خود در ˈچاندیپورˈ در نزدیکی ˈبالاسورˈ در ایالت ˈاوریساˈ در شرق هند با موفقیت آزمایش کرد. به گزارش ایرنا، این موشک ساخت هند که در حال آزمایش است، می تواند از سطح…

  آزمایش موشک "آستر" توسط هندReviewed by Aryan♥ on Dec 21Rating:

  هند روز جمعه موشک هوا به هوا ˈآسترˈ را در محل آزمایشات موشکی خود در ˈچاندیپورˈ در نزدیکی ˈبالاسورˈ در ایالت ˈاوریساˈ در شرق هند با موفقیت آزمایش کرد.

  به گزارش ایرنا، این موشک ساخت هند که در حال آزمایش است، می تواند از سطح اقیانوس تا ارتفاع 15 کیلومتر هواپیماها را مورد هدف قرار دهد.

  منابع دفاعی هند اعلام کردند که موشک ˈآسترˈ از سکوی 2 از محل آزمایشات موشکی شلیک و یک هواپیمای بدون خلبان ازنوع ˈلاکشیهˈ را با موفقیت مورد هدف قرار داد.

  موشک آستر 3.8 متر طول و 160 کیلوگرم وزن دارد که می تواند کلاهک 15کیلوگرم مواد انفجاری را حمل کند و این موشک می تواند بر روی جنگنده ها نیز نصب شود.

  بنابر اعلام منابع دفاعی هند قرار است موشک ˈآسترˈ پس از پایان آزمایش برروی جنگنده های نوع ˈسوخوی -30ام کی آیˈ، ˈام آی جی-29ˈ، ˈمیراژ-2000ˈ و ˈجاگوارˈ هند نصب شود.

  موشک ˈآسترˈ توسط سازمان تحقیق و توسعه دفاعی هند ساخته شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.