• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » !مامور سازمان ملل در تهران دستگیر شد!
  کد خبر : 1302629

  !مامور سازمان ملل در تهران دستگیر شد!

  !مامور سازمان ملل در تهران دستگیر شد!Reviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: فردی که در خیابان میرداماد میدان مینا درحال صحبت کردن با یک دستگاه بیسیم بود پس از بررسی خود را مامور سازمان ملل معرفی نمود.  رئیس کلانتری 103 گاندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران،با اعلام این خبر گفت: عوامل گشت این یگان درحال…

  !مامور سازمان ملل در تهران دستگیر شد!Reviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  فردی که در خیابان میرداماد میدان مینا درحال صحبت کردن با یک دستگاه بیسیم بود پس از بررسی خود را مامور سازمان ملل معرفی نمود.
   
  رئیس کلانتری 103 گاندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران،با اعلام این خبر گفت: عوامل گشت این یگان درحال گشت زنی در محدوده خیابان میرداماد-خیابان بهروز میدان مینا بودند که به فردی مواجهه شدند که در حال صحبت کردن با یک بیسیم MOTORPLA بود.
   
  سرهنگ بستو در ادامه اظهار داشت: ماموران برای بررسی موضوع جلو رفته و از فرد معرفی نامه و کارت شناسایی حمل بیسیم را خواستار می شوند.
  که فرد مذکور خو را به هویت کاوه یکی از ماموران سازمان ملل متحد معرفی می نماید.
  ماموران در ادامه از وی خواستار کارت شناسایی برای اثبات گفته اش می شوند که با امتناع فرد روبرو می گردند که در بازرسی از آن نیز هیچ گونه مدارکی برای شناسایی فرد پیدا نمی کنند.
  عوامل کلانتری فرد مذکور را دستگیر و به کلانتری انتقال می دهند که در بازجویی های تخصصی از وی مشخص می گردد که این فرد به دلیل دیدن فیلم های پلیسی عاشق نقش بازی کردن به جای ماموران سازمان ملل است که در نهایت برای بررسی بیشتر موضوع و سیر مراحل قانونی پرونده ای تشکیل و به مقام قضایی ارجاع داده می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.