• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی ابلاغ شد
  کد خبر : 1302457

  مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی ابلاغ شد

  مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی ابلاغ شدReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از ابلاغ مصوبه جامع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به استانداران کشور خبر داد. ابراهیم عزیزی در حاشیه همایش استانداران به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: در نشست امروز مصوبه جامع هیات دولت برای تبدیل…

  مصوبه جدید دولت درباره نیروهای شرکتی ابلاغ شدReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از ابلاغ مصوبه جامع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به استانداران کشور خبر داد.

  ابراهیم عزیزی در حاشیه همایش استانداران به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: در نشست امروز مصوبه جامع هیات دولت برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی دستگاه های اجرایی به استانداران ابلاغ شدکه در آن همه ساز و کارهای لازم برای قراردادی شدن نیروهای شرکتی شامل نوع قراردادها ، نحوه برگزاری آزمون و وظایف هرکدام از دستگاه ها برای اجرای آن لحاظ شده است.

  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: در مصوبه جدید همه اشکالاتی که در اجرا دستگاه ها برای ساماندهی نیروهای شرکتی با آن مواجه بودند ، برطرف شده است.
  بگفته معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، بر اساس این مصوبه شرکتی ها برای تبدیل شدن به قرارداد کار معین، نیاز به شرکت در آزمون و داشتن سابقه کار یکساله ندارند و نیروهایی هم که در قالب طرحهای عمرانی کار می کنند باید به نیروهای قراردادکار معین تبدیل شوند.
  آقای عزیزی از ایجاد سامانه کارمند ایران برای تسهیل روند تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و پیگیری مسائل اداری دیگر کارمندان بدون نیاز به مراجعه حضوری خبر داد و گفت: سامانه دیگری با نام ایران مردم برای ارتباط مردم با دستگاه های اجرایی طراحی شده که مرکز آن در استان قزوین در حال پیاده شدن است.
  ابراهیم عزیزی افزود: در مصوبه جدید همچنین پست های خالی دستگاه های اجرایی شناسایی و دستور داده شد که برای پست های خالی نیرو استخدام شود.
  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور همچنین گفت : درباره حقوق و مزایای کارمندان دولت باتوجه به شرایط اقتصادی موجود هم تصمیماتی در هیات دولت گرفته شده که به زودی اعلام می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • نیروهای شرکتی بانک کشاو.رزی

   با سلام و خسته نباشید ما نیروهای شرکتی بانک کشاورزی به مدت یک سال است که در انتظار قراردادی شدن هستیم دولت تلاش می کند ولی مسئولان بانک می گویند نه همچین اتفاقی نخواهد افتاد اخر چرا ؟ چه سود و نفعی برای مسئولان دارند مگر بانک حقوق و مزایای کافی به انها نمی دهد که اینچنین نان ها را خوردنشان را حلال می دانند ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم و با ید از حق مساوی برخوردادر باشیم مسئولان بانک در تهران اصلا خدا را نشناخته اند تنها چیزی که می شناسند پول است انگار اگر ما قراردادی بشیم جیب انها سوراخ میشود و پول هایشان می ریزد . هر کسی روزی خودش را دارد مسئولان بانک که در بهترین امکانات هستید و نمی دانید درد چیست . ما به اندازه دو نفر کار می کنیم بدون مزایا و بدون پاداش یا حتی دریغ از یک قدردانی کوچک .خدا شاهد این ظلم ها است بترسید از روزی که پیش خدا خوانده می شوید ای بی خبران ما هم چند صباحی زندگی می کنیم ای دنیا خواهان و مال اندوزان شما بترسید از اخرت خود و اینده بی پناه بچه هایتان بخاطر ظلمی که شما به ما روا می دارید و حقی که از ما می خورید پاداش می اید رسمی ها می خورند تما م انگیزه کار و خستگی کار در تنمان می ماند به فکر ما نیروهای شرکتی باشید ما جای هیچ کس را تنگ نخواهیم کرد جناب رهبر معظم و اقای رئیس جمهور عزیزو دولنی ها و مسئولان بانک به ما کمک کنید تا قراردادمستقیم کاری با ما بسته شود و امنیت شغلی پیدا کنیم و حقومان بالاتر رود به خدا ما هیچ زمان برای بانک کشاورزی کم نذاشتیم تازه تمام زندگی و عمرمان را برای بانک گذاشتیم پس به ما رحم کنید و ما را قراردادی کنید تا پایان سال 91 انشالله تعالی به امید همچین روزی یا حق

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.