• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » آغاز خروج گروه های مسلح از اردوگاه یرموک در سوریه
  کد خبر : 1301739

  آغاز خروج گروه های مسلح از اردوگاه یرموک در سوریه

  آغاز خروج گروه های مسلح از اردوگاه یرموک در سوریهReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: پایگاه خبری ˈروسیا الیومˈ روز پنج شنبه نوشت: برخی گروه های مسلح عقب نشینی از اردوگاه یرموک در جنوب شهر دمشق پایتخت سوریه را آغاز کرده اند.  روسیا الیوم به نقل از ˈماهر الطاهرˈ یکی از فرماندهان جبهه خلق برای…

  آغاز خروج گروه های مسلح از اردوگاه یرموک در سوریهReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  پایگاه خبری ˈروسیا الیومˈ روز پنج شنبه نوشت: برخی گروه های مسلح عقب نشینی از اردوگاه یرموک در جنوب شهر دمشق پایتخت سوریه را آغاز کرده اند.

   روسیا الیوم به نقل از ˈماهر الطاهرˈ یکی از فرماندهان جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد: در حال حاضر نشستی با حضور بیش از 14 گروه فلسطینی در مقر سازمان آزادیبخش فلسطین دردمشق با هدف بررسی آخرین تحولات مربوط به این اردوگاه به ویژه در ارتباط با میانجیگری برای رسیدن به تفاهم بر سرعقب نشینی کلیه گروه های مسلح ازاین اردوگاه، جریان دارد.

  وی تاکید کرد: فلسطینی ها در باره لزوم بیطرف ماندن این اردوگاه در قبال درگیری های مسلحانه در سوریه و تضمین امنیت اردوگاه وبازگشت کسانی که در پی درگیری های دو روز گذشته ناچار به ترک این اردگاه شده اند، اجماع دارند.

  این مقام فلسطینی در عین حال گفت: هنوز توافق نهایی میان شبه نظامیان مسلح و طرف های فلسطینی و کمیته های مردمی فلسطین حاصل نشده است ولی نشانه هایی از این توافق وجود دارد.

  وی افزود: از سوی دیگر برخی گروهای مسلح، عملیات خروج از این اردوگاه را آغاز کرده اند ولی باید توجه داشت که این گروهها از یک مرکز واحد پیروی نمی کنند.

  روسیا الیوم در این باره نوشت: چندین گروه در اردوگاه یرموک فعالیت دارند و تلاش می شود که تفاهم همه جانبه ای میان کلیه گروه های شبه نظامی برای خروج از اردوگاه صورت گیرد.

  این شبکه خبری افزود: منابع میدانی مستقر در جنوب دمشق در پاسخ به پرسشی راجع به مقصد گروه های شبه نظامی پس از خروج از این اردوگاه گفت: برخی از این شبه نظامیان به سمت شهرک یلدا و منطقه الحجر الاسود و مناطق مجاور اردوگاه یرموک مانند ˈحی التضامنˈ عقب نشینی خواهند کرد.

  روسیا الیوم نوشت: این افراد داخل مناطقی که افراد مسلح مخالف دولت سوریه حضور دارند و علیه دولت می جنگند، مستقر خواهند شد.

  این شبکه خبری از سوی دیگر نوشت: واحد هایی از ارتش سوریه همچنان در اطراف اردوگاه یرموک مستقر می باشند.

  این در حالی است که اردوگاه یرموک در روزهای گذشته شاهد درگیری بین نیروهای سوری با افراد مسلح و تروریست بوده وهمین امر منجر به خارج شدن ساکنان آن برای در امان ماندن از آسیب شد.

  پیشتر نیز یک منبع فلسطینی گفته بود که گروه های فلسطینی بی طرف در حال مذاکره با افراد مسلح و نیروهای سوری هستند تا درگیری ها در اطراف اردوگاه یرموک متوقف شود.

  اردوگاه یرموک یکی از مهم ترین مراکز اسکان فلسطینی های آواره در سوریه و نزدیک دمشق است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.