• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » دو وزیر برای پاسخگویی به نمایندگان به مجلس می روند
  کد خبر : 1300332

  دو وزیر برای پاسخگویی به نمایندگان به مجلس می روند

  دو وزیر برای پاسخگویی به نمایندگان به مجلس می روندReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: بهارستان‌نشینان در جلسات هفته آتی خود گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد فوت ستار بهشتی را بررسی می‌کنند. به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آتی خود سوال…

  دو وزیر برای پاسخگویی به نمایندگان به مجلس می روندReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  بهارستان‌نشینان در جلسات هفته آتی خود گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد فوت ستار بهشتی را بررسی می‌کنند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آتی خود سوال محمد دهقانی نماینده طرقبه و چناران از وزیر جهاد کشاورزی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

  همچنین قرار است سوال موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد از وزیر کشور مورد بررسی قرار گیرد.

  بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد فوت ستار بهشتی نیز از جمله مواردی است که در دستور کار هفته آتی مجلس قرار گرفته است.

  همچنین قرار است نمایندگان مجلس در جلسات کاری هفته آتی خود گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد آموزش و پرورش در خصوص نحوه گزینش و اعزام معلمان به خارج از کشور و گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه هزینه‌کرد اعتبارات فرهنگی موضوع قانون بودجه سالهای 89 و 90 کل کشور را نیز مورد بررسی قرار دهند.

  انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی به عنوان ناظر در شورای مرکزی زکات و همچنین بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت‌های خودروساز در دستور کار هفته آتی نمایندگان مجلس قرار دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.