• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » اختصاص 8 درصد بودجه عمراني كشور به قرارگاه خاتم سپاه
  کد خبر : 1299866

  اختصاص 8 درصد بودجه عمراني كشور به قرارگاه خاتم سپاه

  اختصاص 8 درصد بودجه عمراني كشور به قرارگاه خاتم سپاه Reviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبيا در تشريح پروژه‌هاي اقتصادي قرارگاه با اعلام اينكه جاي شل و توتال را گرفته‌ايم و 8 درصد بودجه عمراني كشور در اختيار اين قرارگاه قرار دارد. به گزارش خبرگزاري تسنيم، ابوالقاسم مظفري شمس، فرمانده قرارگاه سازندگي…

  اختصاص 8 درصد بودجه عمراني كشور به قرارگاه خاتم سپاه Reviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبيا در تشريح پروژه‌هاي اقتصادي قرارگاه با اعلام اينكه جاي شل و توتال را گرفته‌ايم و 8 درصد بودجه عمراني كشور در اختيار اين قرارگاه قرار دارد.

  به گزارش خبرگزاري تسنيم، ابوالقاسم مظفري شمس، فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا سالگرد با بيان اينكه قرارگاه خاتم در طول 23 سال فعاليت خود منشا خدمات زيادي در كشور بوده است گفت: حدود 1900 پروژه در حوزه كارهاي عمراني و صنعتي توسط اين قرارگاه به اتمام رسيده و تحويل شده‌اند.

  وي درپاسخ به سوالي درخصوص هزينه و بودجه كه صرف فعاليت‌ها و پروژه‌هاي اين قرارگاه شده است، تصريح كرد: بنده عدد دقيقي از هزينه‌ها پروژه ندارم ولي ما تاكنون 3500 كيلومتر خطوط نفت و گاز و 3000 پروژه در زمينه ايجاد سدها و مخازن در قالب 12 پروژه و 250 كيلومتر خط انتقال آب را انجام داده ايم.

  وي ادامه داد: ايجاد 160 كيلومتر خط ريلي در قالب 15 پروژه و ايجاد 1500 كيلومتر آزاد راه در قالب 10 پروژه از جمله بزرگراه حرم تا حرم انجام داده ايم.

  مظفري، ساخت 21 سد بزرگ و كوچك و احداث پل از جمله پل طبقاتي و پيچيده صدر را از ديگر پروژه‌هاي احداث شده توسط قرارگاه خاتم الانبيا اعلام كرد.

  فرمانده قرارگاه خاتم الانبيا به بودجه اين قرارگاه نيز اشاره كرد و گفت: حدود 8 درصد از بخش بودجه عمراني اين كشور به اين بخش اختصاص مي‌يابد، به طوري كه در سال 91 حدود 40 هزار ميليارد دلار سهم بخش بودجه عمراني بوده است كه از آن حدود 3200 ميليارد تومان آن به قرارگاه تعلق گرفته است و با درنظر گرفتن بودجه‌هاي براي شركت‌هاي زير نظر تقريبا 5 درصد بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.