• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شرکت کردن زيدان و رونالدو در مسابقه بر ضد فقر در برزيل
  کد خبر : 1299521

  شرکت کردن زيدان و رونالدو در مسابقه بر ضد فقر در برزيل

  شرکت کردن زيدان و رونالدو در مسابقه بر ضد فقر در برزيلReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating: زين الدين زيدان و رونالدو از بازيکنان اسطوره اي فوتبال جهان روز چهارشنبه در دهمين «مسابقه بر ضد فقر» در پورتو آلگره Porto Alegre برزيل شرکت کردند. اين دو بازيکن که سفراي برنامه سازمان ملل متحد براي توسعه…

  شرکت کردن زيدان و رونالدو در مسابقه بر ضد فقر در برزيلReviewed by Aryan♥ on Dec 20Rating:

  زين الدين زيدان و رونالدو از بازيکنان اسطوره اي فوتبال جهان روز چهارشنبه در دهمين «مسابقه بر ضد فقر» در پورتو آلگره Porto Alegre برزيل شرکت کردند.

  اين دو بازيکن که سفراي برنامه سازمان ملل متحد براي توسعه نيز هستند، در اين ديدار کاپيتاني تيم هاي متشکل از دوستانشان از جمله بازيکنان بازنشسته و يا فعال را بر عهده داشتند. هدف از اين مسابقه جمع آوري مبالغي براي مبارزه با فقر است. داوري اين ديدار را نيز مانند دوره هاي پيشين آن پي‌ير لوئيجي کولينا داور سرشناس ايتاليايي بر عهده داشت.

  به گزارش خبرگزاري فرانسه از پورتو آلگره، زيدان در کنفرانس مطبوعاتي در اين خصوص گفت:«کشورهاي زيادي از فقر رنج مي برند و شرکت در چنين مسابقاتي گواهي بر اين مطلب است که رونالدو و ديگر بازيکنان اهميت زيادي براي اين موضوع قائل هستند.»

  وي افزود:«اين اقدام همچنين نشان مي دهد که همه ما به سهم خود مي توانيم کاري انجام دهيم و تلاش ما نيز بر همين اساس است. اما اين موضوع آشکار است که ما نمي توانيم تمام ناعدالتي هاي جهان را از بين ببريم.»

  وي همچنين در مورد رونالدو تصريح کرد از بازي دوباره مقابل يک دوست قديمي بسيار خرسند است. دوره هاي قبلي «مسابقه بر ضد فقر» در سوئيس ، اسپانيا، آلمان، فرانسه ، مغرب ، پرتغال و يونان برگزار شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.