• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » قیمت آجیل 15 تا 45 درصد افزایش یافته است
  کد خبر : 1295569

  قیمت آجیل 15 تا 45 درصد افزایش یافته است

  قیمت آجیل 15 تا 45 درصد افزایش یافته استReviewed by Aryan♥ on Dec 18Rating: ایسنا: مصطفی احمدی، رییس اتحادیه آجیل و خشکبار با تاکید بر این که در مورد آجیل و خکشبار قیمت مصوبی وجود ندارد، اظهار کرد: قیمت آجیل و خشکبار براساس عرضه و تقاضا و گاهی هم براساس قیمت دلار و نوسانات آن…

  قیمت آجیل 15 تا 45 درصد افزایش یافته استReviewed by Aryan♥ on Dec 18Rating:

  ایسنا: مصطفی احمدی، رییس اتحادیه آجیل و خشکبار با تاکید بر این که در مورد آجیل و خکشبار قیمت مصوبی وجود ندارد، اظهار کرد: قیمت آجیل و خشکبار براساس عرضه و تقاضا و گاهی هم براساس قیمت دلار و نوسانات آن تعیین می‌شود.

  در حالی که نزدیک‌شدن به شب یلدا تاثیر چندانی بر افزایش قیمت آجیل و خشکبار نداشته است، عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات نرخ دلار باعث افزایش ۱۵ تا ۴۵ درصدی قیمت‌ها شده است.

  مصطفی احمدی، رییس اتحادیه آجیل و خشکبار با تاکید بر این که در مورد آجیل و خکشبار قیمت مصوبی وجود ندارد، اظهار کرد: قیمت آجیل و خشکبار براساس عرضه و تقاضا و گاهی هم براساس قیمت دلار و نوسانات آن تعیین می‌شود.

  وی با تاکید بر این‌که بعضی از اجناس بین ۱۵ تا ۴۵ درصد افزایش قیمت نسبت به سال گذشته داشته است، تصریح کرد: این افزایش قیمت ربطی به شب یلدا ندارد و قیمت‌ها در شب یلدا تفاوت چندانی پیدا نکرده است.

  هم‌چنین محمد هاشمی‌پور، نایب رییس اتحادیه آجیل و خشکبار با تاکید بر این‌که بازار عرضه و تقاضا بر روی قیمت خشکبار تاثیر می‌گذارد، خاطر نشان کرد: نوسانات بازار هر از چند گاهی روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد و هرچه به شب یلدا نزدیک‌تر می‌شویم، تقاضا نیز بیشتر می‌شود.

  وی افزود: به تبع افزایش تقاضا عرضه‌ اجناس نیز باید افزایش یابد. امسال نسبت به سال قبل افزایش قیمت داشته‌ایم ولی نسبت افزایش قیمت در آجیل و خشکبار به افزایش قیمت سایر کالاها چشم‌گیر نیست.

  نایب رییس اتحادیه آجیل و خشکبار با تاکید بر این‌که قیمت‌ها در بازار آجیل و خشکبار متعادل است، تصریح کرد: هزینه‌های جانبی نیز بر افزایش قیمت آجیل و خشکبار تاثیر گذاشته و در حال حاضر بادام بین ۲۴ تا ۲۸ هزار تومان توزیع می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.