• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه تروریستی سامرا اعلام شد
  کد خبر : 1291601

  اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه تروریستی سامرا اعلام شد

  اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه تروریستی سامرا اعلام شدReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ضمن اعلام اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه بمب گذاری تروریستی شهر سامرای عراق که صبح امروز – دوشنبه – به وقوع پیوست حال عمومی این زائران را خوب توصیف…

  اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه تروریستی سامرا اعلام شدReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating:

  مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ضمن اعلام اسامی زائران ایرانی مجروح شده در حادثه بمب گذاری تروریستی شهر سامرای عراق که صبح امروز – دوشنبه – به وقوع پیوست حال عمومی این زائران را خوب توصیف کرد.

  به گزارش ایرنا، ˈمسعود اخوانˈ شامگاه دوشنبه با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه تروریستی هیچ یک از زائران ایرانی فوت نشده اند افزود:متاسفانه در انفجار صبح امروز – دوشنبه – در سامرا دو اتوبوس حامل زائران ایرانی در مسیر این انفجار تروریستی قرار داشتند که 14 نفر مجروح شدند.

  این مقام مسوول در سازمان حج و زیارت ادامه داد : در این اتوبوس ها زائرانی از استان های آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی حضور داشتند که 10 نفر از استان خراسان جنوبی و چهار نفر از استان آذربایجان شرقی طی این انفجارمجروح شدند.

  اخوان به جز یک نوزاد چهار ماه، حال عمومی سایر زائران مجروح شده در این حادثه تروریستی را خوب توصیف کرد و گفت : برخی از زائران مجروح شده، درخواست ادامه سفر زیارتی خود را داشته اند.

  به گفته مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، این کاروان ها جز کاروان های داری مجوز بوده اند.

  اخوان از ˈزهرا فضلیˈ، ˈزهرا محمد نژادˈ،ˈ جلیله فاضلیˈ،ˈ طیبه براتیˈ،ˈخدیجه فاضلیˈ، ˈفاطمه محمدیˈ، ˈفاطمه کلاتهˈ،ˈ قدرت خسرویˈ،ˈ علی فاضلیˈ وˈ مبینا رمضانیˈ به عنوان زائران مجروح شده کاروان استان خراسان جنوبی یاد کرد.

  وی همچنین ˈشهرزاد پورمرتضیˈ،ˈ معصومه شیخ لوˈ،ˈ آیتین گشتی علمداریˈ و ˈ محمد علی قنبریˈ را از زائران مجروح شده کاروان استان آذربایجان شرقی در حادثه صبح امروز بیان کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.