• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » شفاف سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانان
  کد خبر : 1291039

  شفاف سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانان

  شفاف سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانانReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating: حسین معتمدنیا مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی برنا از نهایی شدن نسخه پیش‌نویس لایحه بازنگری و شفاف‌سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان خبر داد. معتمدنیا…

  شفاف سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانانReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating:

  حسین معتمدنیا مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی برنا از نهایی شدن نسخه پیش‌نویس لایحه بازنگری و شفاف‌سازی وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

  معتمدنیا با اشاره به این مطلب که در هفته اول دی ماه، نسخه نهایی پیش‌نویس لایحه پس از جلسه چهل و نهم ستاد ملی ساماندهی امور جوانان باید به تایید وزیر ورزش و جوانان برسد، گفت: پس از تایید لایحه توسط وزیر، پیش‌نویس لایحه وظایف دستگاه‌ها به هیات دولت خواهد رفت.

  مدیرکل دفتر ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در راستای تحقق بند “ج” ماده 41 قانون برنامه پنجم توسعه، تدوین پیش‌نویس لایحه وظایف دستگاه‌ها در ارتباط با امور جوانان توسط مجری طرح در وزارت ورزش و جوانان نهایی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.