• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » دعوا و اختلاف اتحادیه اروپا با سوییس بر سر ایران بالا گرفت
  کد خبر : 1290421

  دعوا و اختلاف اتحادیه اروپا با سوییس بر سر ایران بالا گرفت

  دعوا و اختلاف اتحادیه اروپا با سوییس بر سر ایران بالا گرفتReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating: در پی بی اعتنایی سوییس به تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران، دعوای بروکسل با برن بالا گرفت. به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، اتحادیه اروپا در جدیدترین موضع گیری خود از سوییس به دلیل نپیوستن…

  دعوا و اختلاف اتحادیه اروپا با سوییس بر سر ایران بالا گرفتReviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating:

  در پی بی اعتنایی سوییس به تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران، دعوای بروکسل با برن بالا گرفت.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، اتحادیه اروپا در جدیدترین موضع گیری خود از سوییس به دلیل نپیوستن به تحریم های این اتحادیه علیه ایران، شدیدا انتقاد کرده است.

  برن مخالف تحریم نفت و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و به این تحریم ها نپیوسته است.

  اتحادیه اروپا در این موضع گیری خود همچنین اعلام کرده است تا زمانی برن قوانین اتحادیه اروپا را نپذیرد، حاضر به عقد قرارداد جدید با آن نیست.

  از دیدگاه اتحادیه اروپا، راه قراردادهای دوجانبه با سوییس دیگر به انتهای خود رسیده است. این موضوع در نامه رسمی بروکسل آمده است.

  اتحادیه اروپا از سوییس می خواهد قوانین و مقررات آن اتحادیه را بطور خودکار پذیرفته و ضمنا یک ارگان قضایی بین المللی نیز ایجاد گردد که در صورت بروز اختلاف در قراردادهای دوجانبه بین بروکسل و برن بتواند داوری کند.

  این درحالیست که سوییس در نامه خود به بروکسل تاکید کرده است که یک ارگان قضایی مستقل در داخل سوییس ایجاد گردد تا در چنین مواردی بتواند داوری کند.

  اتحادیه اروپا در پاسخ به این نامه سوییس کماکان بر ایجاد یک ارگان بین المللی در این زمینه اصرار دارد و استدلال هم کرده این امر بخاطر آن است که سوییس در کل بازار داخلی اتحادیه و حتی در مواردی در تصمیم گیری های سیاسی در آن سهیم است.

  در پاسخ اتحادیه اروپا همچنین به سیستم تسهیلات مالیاتی در برخی از کانتون های سوییس که به زعم بروکسل باعث می شود تا شرکت های کشورهای عضو اتحادیه به سوییس جذب شوند نیز شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته است.

  در نامه اتحادیه اروپا از سوییس خواسته شده که این تسهیلات مالیاتی در برخی از کانتونها را لغو کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.