• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » رضا خرطوم هم دستگير شد!
  کد خبر : 1290307

  رضا خرطوم هم دستگير شد!

  رضا خرطوم هم دستگير شد!Reviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating: سرکلانتر پنجم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ گفت:با تلاش ماموران تخصصي کلانتري 151 يافت آباد «رضا.پ» معروف به «خرطوم» شرور و اراذل و اوباش سطح دو منطقه جنوب غرب پايتخت دستگير شد. به گزارش روز يكشنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه پليس، سرهنگ علي…

  رضا خرطوم هم دستگير شد!Reviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating:

  سرکلانتر پنجم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ گفت:با تلاش ماموران تخصصي کلانتري 151 يافت آباد «رضا.پ» معروف به «خرطوم» شرور و اراذل و اوباش سطح دو منطقه جنوب غرب پايتخت دستگير شد.

  به گزارش روز يكشنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه پليس، سرهنگ علي عباس نژاد گفت: چندي پيش در پي دريافت گزارشات مردمي مبني بر اينكه فردي به نام «رضا.پ» معروف به «رضا خرطوم» اراذل و اوباش محله ابراهيم آباد که با تخريب اموال خصوصي، عربده کشي مستانه باعث اخلال در نظم عمومي شده بود، رسيدگي به موضوع در دستور کار قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتي ماموران تخصصي اين کلانتري در اين رابطه آغاز شد.

  وي افزود: ماموران کلانتري 151 يافت آباد پس از بررسي جزييات گزارشان مردمي و شکايت تعدادي از شکات پرونده دريافتند متهم مذکور مدت هشت ماه قبل نيز از محل سکونت خود نقل مكان كرده و مجددا به پاتوق خود واقع در محله ابراهيم آباد مراجعت كرده است.

  سرکلانتر پنجم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ اضافه کرد: با تجميع اطلاعات بدست آمده مراتب به مقام قضايي منعکس و پس از صدور دستور بازداشت شمارش معکوس براي دستگيري وي آغاز شد در اين رابطه عوامل اطلاعات محل هاي پاتوق و تردد وي را تحت نظر قرار داده و طرح مهار را به اجرا گذاشتند.

  سرانجام ساعت سه بامداد 24 آذرماه «رضا خرطوم» در پاتوق اصلي اش دستگير و به كلانتري منتقل شد.

  در بررسي هاي بعمل آمده از سوابق متهم و حسب نظريه پزشكي قانوني وي محکوم به 14 ماه حبس و شلاق بوده و سوابق متعددي از قبيل ضرب و جرح با چاقو، چاقوکشي و قمه کشي، سرقت، رابطه نامشروع، ممانعت از حق و اعتياد مي باشد.

  سرهنگ عباس نژاد با اشاره به اينکه قاطعيت مقام قضايي در برخورد قانوني با متهمان و اقدام اطلاعاتي و تلاش شبانه روزي ماموران تخصصي کلانتري 151يافت آباد تهران که به دستگيري و زنداني شدن «رضا.خرطوم» شرور سابقه دار و فراري جنوب غرب پايتخت منجر شد، خاطرنشان کرد:سرعت عمل ماموران در شناسايي و دستگيري متهم و افشاي هويت پوشالي اراذل و اوباش منطقه رضايت خاطر شهروندان را به همراه داشته و اهالي و کسبه محل با نصب پلاکارد از اين اقدام دستگاه قضايي و پليس تشکر کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.