• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » در یک حرکت انتحاری، ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع شد.
  کد خبر : 1289820

  در یک حرکت انتحاری، ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع شد.

  در یک حرکت انتحاری، ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع شد.Reviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating: مخاطبان گزینشی؛ ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع؛ حتی شما لیسانسه ی عزیز!     رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفته است: این سازمان مجموعه‌ای از آرشیو ملی و کتابخانه ملی ایران است که به صورت هیئت…

  در یک حرکت انتحاری، ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع شد.Reviewed by Aryan♥ on Dec 17Rating:

  مخاطبان گزینشی؛ ورود فوق لیسانس به پایین ممنوع؛ حتی شما لیسانسه ی عزیز!

   

   

  رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفته است: این سازمان مجموعه‌ای از آرشیو ملی و کتابخانه ملی ایران است که به صورت هیئت امنایی اداره می‌شود.اعضای هیئت امنای این کتابخانه نظیر وزیر علوم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر آموزش و پرورش و 2 پرفسور دانشگاه با معرفی وزیر فرهنگ و علوم به رئیس‌جمهور تشکیل شدند که شخص رئیس‌جمهور به عنوان رئیس هیئت امناء کتابخانه ملی ایران است.

  اسحاق صلاحی حرفهای دیگری هم داشت: اعضای این کتابخانه حتماً باید دارای مدرک کارشناسی باشند تا بتوانند از خدمات و امکانات این کتابخانه بهره‌مند شوند، اما با بروز برخی از مشکلات، امکان اینکه تنها دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکترا از این خدمات استفاده کنند، وجود دارد.

   صلاحی همچنین گفته است: کتابخانه ملی ایران از ساعت 8 صبح تا 22 شب به محققان و پژوهشگران به ارائه خدمات می‌پردازند که در این راستا نیز تلاش شده است تا برای پژوهشگران از ساعت 23 شب تا 7 صبح نیز خدماتی ارائه شود که این امر یک شرایط استثنایی در کتابخانه ملی ایران به شمار می‌رود.

  :-??  ما هر چه دقت کردیم متوجه نشدیم که در کتابخانه ملی کشور چه چیز خیلی خیلی مهمی است که رئیس محترم این سازمان دستور فرمودند: فقط فوق لیسانسه ها به بالا  اجازه حضور در کتابخانه ملی را دارند و در صورت حضور مثلا یک لیسانسه امنیت ملی و اسناد ملی و باقی مقولات ملی به خطر بیفتد؛ البته این شاید از آن اتفاق هایی باشد که تنها در ایران بیفتد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی

   واقعاً جای بسی تاسف داره 🙁

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.