• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حقوق ماهانه وزرا و نمایندگان مجلس 54 سال قبل
  کد خبر : 128691

  حقوق ماهانه وزرا و نمایندگان مجلس 54 سال قبل

  حقوق ماهانه وزرا و نمایندگان مجلس 54 سال قبل Reviewed by Aryan on Nov 17Rating: مجله خواندنی‌ها در ۲۳ آذر سال ۱۳۳۶ نوشت: شایعه افزایش حقوق وزرا هفته گذشته از موضوعات مهم مورد بحث نمایندگان مجلس بود و عده‌ای از نمایندگان گفته‌اند که وزرا حقوق خود را به‌چهار هزار تومان در ماه افزایش داده‌اند. یک…

  حقوق ماهانه وزرا و نمایندگان مجلس 54 سال قبل Reviewed by Aryan on Nov 17Rating:

  مجله خواندنی‌ها در ۲۳ آذر سال ۱۳۳۶ نوشت: شایعه افزایش حقوق وزرا هفته گذشته از موضوعات مهم مورد بحث نمایندگان مجلس بود و عده‌ای از نمایندگان گفته‌اند که وزرا حقوق خود را به‌چهار هزار تومان در ماه افزایش داده‌اند.

  یک شایعه درباره افزایش حقوق وزرا در سال ۱۳۳۶ نقل محافل مطبوعاتی شد.

  مجله خواندنی‌ها در ۲۳ آذر سال ۱۳۳۶ نوشت: شایعه افزایش حقوق وزرا هفته گذشته از موضوعات مهم مورد بحث نمایندگان مجلس بود و عده‌ای از نمایندگان گفته‌اند که وزرا حقوق خود را به‌چهار هزار تومان در ماه افزایش داده‌اند. در تعقیب این شایعه گفته شد که چون مطابق قانون متمم بودجه مجلس شورای عالی حقوق نمایندگان مجلس باید برابر حقوق وزرا باشد بعید نیست که نمایندگان مجلس اکنون که بودجه مجلس شورای عالی در دستوراست، درباره افزایش حقوق خود به پایه وزرا اقدام کنند. سال گذشته نمایندگان مجلس حقوق خود را از ۱۷۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان افزایش دادند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.