• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » شاید قیمت گازوییل افزایش یابد
  کد خبر : 1286753

  شاید قیمت گازوییل افزایش یابد

  شاید قیمت گازوییل افزایش یابدReviewed by Aryan♥ on Dec 16Rating: وزیر نفت از تشکیل کمیته‌ای ویژه در وزارت کشور برای مبارزه با قاچاق سوخت خبر داد و تاکید کرد: افزایش قیمت گازوییل یکی از راه‌های کاهش قاچاق سوخت است. به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، رستم قاسمی با تایید افزایش حجم قاچاق سوخت…

  شاید قیمت گازوییل افزایش یابدReviewed by Aryan♥ on Dec 16Rating:

  وزیر نفت از تشکیل کمیته‌ای ویژه در وزارت کشور برای مبارزه با قاچاق سوخت خبر داد و تاکید کرد: افزایش قیمت گازوییل یکی از راه‌های کاهش قاچاق سوخت است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، رستم قاسمی با تایید افزایش حجم قاچاق سوخت از کشور گفت: یکی از راهکارهای مقابله با قاچاق سوخت کنترل مرزهای کشور توسط نیروهای امنیتی و انتظامی است.

  وزیر نفت با اظهار این که وزارت نفت نیز تمام تلاش خود را برای جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی به کار خواهد بست، مبارزه با قاچاق را نیازمند همکاری نهادها و دستگاه‌های مرتبط با این موضوع دانست و از تشکیل کمیته‌ای ویژه در وزارت کشور برای جلوگیری از قاچاق سوخت خبر داد.

  البته وی یادآور شد که اصلی ترین عامل قاچاق سوخت به ویژه گازوییل اختلاف قیمت میان قیمت سوخت عرضه شده در ایران و کشورهای همسایه است.

  قاسمی در یک برنامه خبری تلویزیون با اظهار این که دولت قیمت سوخت به ویژه گازوییل را باید در شرایط اقتصادی مناسب افزایش دهد خاطرنشان کرد که دولت بعد از توافق با مجلس شورای اسلامی قیمت سوخت را افزایش خواهد داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.