• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » جزئیات دستگیری سارقان خشن و زورگیر پایتخت
  کد خبر : 1285163

  جزئیات دستگیری سارقان خشن و زورگیر پایتخت

  جزئیات دستگیری سارقان خشن و زورگیر پایتختReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، سرهنگ عباسعلی محمدیان ضمن اشاره به انجام یک عملیات پلیسی در سطح شهر برای دستگیری چهار زورگیر خشن اظهار داشت: یازدهم آذرامسال یکی از شهروندان تهرانی به نام ” جواد” پس از خروج از بانک…

  جزئیات دستگیری سارقان خشن و زورگیر پایتختReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، سرهنگ عباسعلی محمدیان ضمن اشاره به انجام یک عملیات پلیسی در سطح شهر برای دستگیری چهار زورگیر خشن اظهار داشت: یازدهم آذرامسال یکی از شهروندان تهرانی به نام ” جواد” پس از خروج از بانک در حالی که به محل کارش مراجعه می کرد از سوی چهار زورگیر با دو موتور سیکلت مورد حمله قرار گرفته که در این زورگیری سارقان اموالی شامل کارت های عابربانک ، وجوه نقد، مدارک و لباس های مالباخته را پس از زخمی کردن او به سرقت می برند.

  سرهنگ محمدیان افزود:این مالباخته دقایقی بعد به ماموران مراجعه و شکایت خود را تسلیم آنان کرد. با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای در این رابطه تشکیل و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می گیرد که طی آن تیم های ویژه عملیاتی اقدامات خود را برای شناسایی و دستگیری چهار متهم پرونده آغاز می کنند.

  وی ادامه داد: پس از جمع آوری اطلاعات و چهره نگاری و همچنین اقدامات پیچیده پلیسی یکی از متهمان به نام مهدی معروف به ” خرچنگ” شناسایی شده و اقدامات ماموران آگاهی برای دستگیری وی ادامه می یابد.

  رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان داشت: در تحقیقات تکمیلی پاتوق متهم که یک قهوه خانه در خیابان ۱۷ شهریور بوده شناسایی شده و طی عملیاتی غافلگیرانه این متهم بازداشت می شود که طی بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و عنوان داشت که سرقتها را با همدستی ۳ تن از دوستانش به نام های “میلاد”، “مهرداد” و “علیرضا” انجام داده است.

  سرهنگ محمدیان تصریح کرد: همزمان با اعتراف این متهم کارآگاهان به بررسی سوابق سه همدست وی پرداخته و موفق شدند ” علیرضا” را در محدوده یوسف آباد شناسایی و دستگیر کنند که با اقرار او به جرائم زورگیری، ماموران مخفیگاه دو متهم دیگر به نام های میلاد و مهرداد را نیز کشف و هر دو را طی عملیات پلیسی بازداشت می شوند.

  گفتنی است، هر سه متهم دیگر به همدستی با متهم ردیف اول ( خرچنگ) و شرکت در زورگیری از شاکی (مالباخته) اعتراف کرده و همچنین در بازجویی های انجام شده به پنج فقره سرقت دیگر به این شیوه اعتراف کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.