• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » منهدم شدن باند دالتون ها
  کد خبر : 1283693

  منهدم شدن باند دالتون ها

  منهدم شدن باند دالتون هاReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: سرکلانتر هفتم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ از دستگيري شش تن از اراذل و اوباش معروف به «دالتون ها» خبر داد و افزود: آنها از شرورهاي قمه به دست جنوب پايتخت بودند که شناسايي و دستگير شدند. به گزارش روز شنبه جام جم آنلاين به نقل…

  منهدم شدن باند دالتون هاReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  سرکلانتر هفتم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ از دستگيري شش تن از اراذل و اوباش معروف به «دالتون ها» خبر داد و افزود: آنها از شرورهاي قمه به دست جنوب پايتخت بودند که شناسايي و دستگير شدند.

  به گزارش روز شنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه پليس، سرهنگ علي اکبر سليماني گفت:ساعت 12 ظهر 22 آذرماه ماموران کلانتري 160 خزانه طريق تماس تعدادي از شهروندان ساکن در خيابان دستواره در جريان وقوع يک فقره تخريب قرار گرفته و به منظور رسيدگي به موضوع فورا به محل اعزام شدند.
   
  ماموران پس از اينکه به محل اعزام شدند ضمن بررسي موضوع مشاهده کردند سه دستگاه خودرو پژوآردي، پرايد و پيکان توسط فرد يا افراد ناشناسي از ناحيه شيشه و بدنه تخريب شده است.
   
  به دنبال اين موضوع ماموران تحقيقات خود را آغاز کردند در تحقيقات محلي شخص شد تخريب ها توسط سه شرور انجام شده و متهمان پس از ارتکاب جرم بلافاصله با استفاده از يک دستگاه پرايد نقره اي رنگ که اهالي محل موفق به برداشتن شماره خودرو نشده اند؛ سريعا از محل متواري شده اند.
   
  وي افزود: با مشخص شدن جزييات ماجرا مالکان سه خودرو مذکور به کلانتري دعوت و در اين خصوص از آنان تحقيق شد در خلال تحقيقات پليسي ماموران دريافتند متهمان ابتدا با راننده وانت پيکان درگير شده و سپس اقدام به تخريب خودرو و دو دو خودروي ديگر که پارک بودند کرده و متواري شدند در جريان فرار نيز اقدام به فحاشي و درگيري با نگهبان مجتمع مسکوني کرده و ضمن تخريب شيشه هاي کانکس نگهباني از محل متواري شدند.
   
  سرهنگ سليماني اضافه کرد:با توجه به شرارت هاي افراد ذکر شده مشخصات آنان از شاکيان اخذ و از طريق مرکز پيام کلانتري به تمام واحدهاي گشتي و تيم هاي عملياتي سطح محدوده اعلام و شناسايي و دستگيري متهمان در دستور کار قرار گرفت.
   
  اين مقام مسوول در فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اينکه اقدام تبهکارانه اراذل و اوباش مذکور باعث رعب، وحشت و اخلال در نظم عمومي منطقه خزانه تهران شده بود، تاکيد کرد:با تجميع اطلاعات بدست آمده بلافاصله اکيپي مجرب از ماموران تخصصي کلانتري و گشت ضربت پس از بررسي و استفاده از منابع اطلاعاتي مخفيگاه عاملين تخريب و شرارت را در منطقه علي آباد، خيابان دستواره شناسايي و پس از هماهنگي قضايي در يک عمليات غافلگيرانه پليسي و منسجم در ساعت 19:30 دقيقه 24 آذرماه ضمن رعايت موازين شرعي و قانوني ورود کرده و موفق به دستگيري پنج نفر از عاملين اين شرارت ها بنام هاي «علي . ح» 19 ساله، «سعيد . ح» 23ساله، «منوچهر . ح» 35 ساله، «جواد . ح» 28 ساله به همراه «عليرضا . ت» 20ساله سرکرده باند که از اراذل و اوباش به نام و سابقه دار بود دستگير و در بازرسي از منزل آنان چهار قبضه قمه، به همراه مقاديري مشروبات الكلي كشف كه جهت بررسي بيشتر به كلانتري منتقل شدند.
   
  سرکلانتر هفتم فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اينکه طرح برخورد با اراذل و اوباش در جنوب پايتخت در قالب طرح امنيت محله محور در حال انجام است، تاکيد کرد: به اراذل و اوباش و اخلالگران نظم و امنيت عمومي هشدار مي دهيم که اگر افراد شرور دست از اعمال تبهکارانه خود برندارند يقين بدانند برخورد پليس در حوزه جرايمي نظير شرارت، ايجاد رعب وحشت در مردم، عربده کشي مستانه و اخلال در نظم عمومي بسيار شديد خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.