• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » محمدی بیشترین نام خانوادگی در بین ایرانیان
  کد خبر : 1282865

  محمدی بیشترین نام خانوادگی در بین ایرانیان

  محمدی بیشترین نام خانوادگی در بین ایرانیانReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: مدیر اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت:ˈمحمدی ˈبا 723 هزار و 166 عنوان بیشترین نام خانوادگی بین ایرانیان است. ˈ محسن کرمیˈ درگفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود:حسینی با 496 هزار و 593 عنوان و احمدی با 467 هزار و 725…

  محمدی بیشترین نام خانوادگی در بین ایرانیانReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  مدیر اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت:ˈمحمدی ˈبا 723 هزار و 166 عنوان بیشترین نام خانوادگی بین ایرانیان است.

  ˈ محسن کرمیˈ درگفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود:حسینی با 496 هزار و 593 عنوان و احمدی با 467 هزار و 725 نیز دارای بیشترین نام خانوادگی ایرانیان است.

  وی اظهار داشت :نامهای خانوادگی ترکیبی از جمله میرمحمدی و پورمحمدی نیز در کشور فراوانی بسیار دارد و در عین حال فراوانی برخی نام های خانوادگی در استانها نیز متفاوت است.

  کرمی تصریح کرد: به عنوان مثال نام خانوادگی گودرزی در استان لرستان، در استان فارس نام خانوادگی زارع،در استان کرمان سالاری و دراستان مازندران نام خانوادگی حسینی بیشترین فراوانی را دارد.

  این مقام مسوول در سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به طولانی ترین نام خانوادگی، گفت :نام خانوادگی طولانی بدوالصدور زیاد داشتیم که طولانی ترین آن 35 کاراکتر(حرف) دارد و یک نمونه از آن (آقا میرزا محمدعلی شیرازی) است که تمامی الفاظ آن نام خانوادگی یک فرد ایرانی بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.