• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » سؤال دو نماینده مجلس از وزیر ورزش و جوانان
  کد خبر : 1281612

  سؤال دو نماینده مجلس از وزیر ورزش و جوانان

  سؤال دو نماینده مجلس از وزیر ورزش و جوانانReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخگویی به سؤالات احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم و نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به کمیسیون فرهنگی مجلس می‌رود. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه ارائه اخبار فرهنگی…

  سؤال دو نماینده مجلس از وزیر ورزش و جوانانReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخگویی به سؤالات احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم و نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به کمیسیون فرهنگی مجلس می‌رود.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه ارائه اخبار فرهنگی و ادامه بررسی طرح اداره صدا و سیما را در دستور کار خود قرار داده است.

  این کمیسیون همچنین در روز دوشنبه ضمن ارائه اخبار فرهنگی، دعوت از وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخگویی به سؤالات احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، ادامه بررسی طرح اداره صدا و سیما و نشست هیئت رئیسه کمیسیون را در دستور کار خود دارد.

  کارگروه هنر، رسانه و گردشگری کمیسیون فرهنگی در روز یکشنبه توضیحات جلسه گذشته ریاست سازمان صدا و سیما در مورد فیلم «یک خانواده محترم» را جمع‌بندی و فرآیندهای نظارت بر ساخت و پخش فیلم را بررسی خواهد کرد.

  کارگروه ارشاد و تبلیغات اسلامی این کمیسیون نیز در روز یکشنبه بحث و بررسی پیرامون مقوله عفاف و حجاب با حضور مسئولان وزارت صنعت معدن و تجارت را در دستور کار خود قرار داده است.

  کارگروه خانواده، ورزش و جوانان کمیسیون فرهنگی طرح جامع نظام باشگاه‌داری در ایران را یکشنبه بعدازظهر بررسی خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.