• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » عبور خط 3 مترو از مهم‌ترین میادین، خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر
  کد خبر : 1281471

  عبور خط 3 مترو از مهم‌ترین میادین، خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر

  عبور خط 3 مترو از مهم‌ترین میادین، خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر Reviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: مجری نیمه شمالی خط 3 مترو تهران با بیان اینکه، خط 3 اولین خط قطری این شبکه است که به بهره برداری می رسد گفت: این خط با 7 بزرگراه ، 6 میدان اصلی و خیابان مهم شهر…

  عبور خط 3 مترو از مهم‌ترین میادین، خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر Reviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  مجری نیمه شمالی خط 3 مترو تهران با بیان اینکه، خط 3 اولین خط قطری این شبکه است که به بهره برداری می رسد گفت: این خط با 7 بزرگراه ، 6 میدان اصلی و خیابان مهم شهر تقاطع و یا عبور داشته و خطی است که پیش بینی می شود پرمسافر ترین خط مترو تهران تبدیل خواهد شد.
   
  به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، عظیم عراقی بیان این مطلب اظهار کرد: تاکنون تمام خطوط به بهره برداری رسیده مترو تهران ، عموما” خطوط شمالی – جنوبی یا شرقی – غربی بوده و خط 3 مترو اولین خط قطری شبکه مترو محسوب می شود که جنوب غربی را به شمال شرقی شهر متصل می کند.
   
  وی ادامه داد: خط 3 مترو تهران خطی است که بیشترین ایستگاه های تقاطعی را با خطوط دیگر دارد و در واقع خطی است که خطوط مترو را به یکدیگر متصل می کند.
   
  وی با بیان اینکه خط 3 مترو تهران در مجموع با خطوط 7،6،4،1 و 8 ایستگاه های تقاطعی دارد گفت: تنها در بخش میانی این خط حدفاصل چهارراه ولیعصر(عج) تا ایستگاه شهید بهشتی (به طول 7 کیلومتر)،3 ایستگاه تقاطعی وجود دارد.
   
  عظیم عراقی تصریح کرد: خط 3 مترو در بخش میانی، در ایستگاه چهارراه ولیعصر(عج) با خط 4 تقاطع دارد، همچنین در ایستگاه میدان ولیعصر(عج) با خط 6 و در ایستگاه شهید بهشتی با خط 1 مترو تقاطع دارد.
   
  وی تاکید کرد: باتوجه به اینکه خط 3 مترو تهران خطی است که بیشترین ایستگاه های تقاطعی را با خطوط دیگر دارد، با تکمیل این خط شهروندان می توانند به راحتی به تمام سطح شهر دسترسی داشته باشند و شبکه مترو بیش از پیش تبدیل به شبکه ای منسجم و به هم پیوسته می شود.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.