• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » شکست معتبرترین مؤسسات هند توسط دانشگاه صنعتی امیر کبیر
  کد خبر : 1277168

  شکست معتبرترین مؤسسات هند توسط دانشگاه صنعتی امیر کبیر

  شکست معتبرترین مؤسسات هند توسط دانشگاه صنعتی امیر کبیرReviewed by Aryan♥ on Dec 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  ایرنا، دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیرهمتایان خود را از موسسات فناوری هند (Indian Institute of Technology-IIT) که به عنوان بهترین و معتبر ترین موسسات فنی هند شناخته می شوند درزمینه های منطق، راهبرد وتوانایی فکری…

  شکست معتبرترین مؤسسات هند توسط دانشگاه صنعتی امیر کبیرReviewed by Aryan♥ on Dec 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  ایرنا، دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیرهمتایان خود را از موسسات فناوری هند (Indian Institute of Technology-IIT) که به عنوان بهترین و معتبر ترین موسسات فنی هند شناخته می شوند درزمینه های منطق، راهبرد وتوانایی فکری شکست دادند.

  شبکه خبری تایمز هند نیز روز جمعه طی گزارشی در این خصوص از شهر کانپور، نوشت: گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران درمسابقه بین المللی بین دانشگاهی برنامه ریزی در موسسه فناوری کانپور به پیروزی رسیدند.

  دراین گزارش گفته شده است که شرکت کنندگان دراین مسابقه می بایست با یکدیگر برای مدت پنج ساعت رقابت می کردند وتیم ایرانی در پایان این رقابت مقام نخست و موسسه فناوری هند در شهر ایندور (IIT-Indore) مقام دوم را بدست آوردند.

  براساس این گزارش موسسه فناوری هند در دهلی در رده های سوم، موسسه فناوری هند در بمبئی رده چهارم را احراز کردند.

  دراین گزارش گفته شده است که دانشگاه صنعتی امیرکبیر جایی را در مرحله نهایی مسابقات بین المللی بین دانشگاهی درشهر سینت پترسبورگ درروسیه در ماه ژوئن سال 2013 بدست آورده است.

  تیم های سه نفره، در این مسابقه، با یکدیگر برای مدت پنج ساعت در مورد مهارت های برنامه ریزی و نبوع در زمینه منطق، راهبرد و توانایی فکری رقابت کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.