• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » همه چیز در مورد هتلی که احمدی نژاد در آن اقامت دارد
  کد خبر : 12759

  همه چیز در مورد هتلی که احمدی نژاد در آن اقامت دارد

  همه چیز در مورد هتلی که احمدی نژاد در آن اقامت داردReviewed by Aryan on Sep 23Rating: هتل وارویک نیویورک ،  نام هتلی است که دکتر احمدی نژاد در سفر اخیرش به نیویورک در آنجا اقامت دارد. به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی “انتخاب” Entekhab.IR، این هتل که در سال 1926 ساخته شد،…

  همه چیز در مورد هتلی که احمدی نژاد در آن اقامت داردReviewed by Aryan on Sep 23Rating:

  هتل وارویک نیویورک ،  نام هتلی است که دکتر احمدی نژاد در سفر اخیرش به نیویورک در آنجا اقامت دارد.

  به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی “انتخاب” Entekhab.IR، این هتل که در سال 1926 ساخته شد، در قسمتی از شهر واقع شده است که نزدیک به تمامی جاذبه های توریستی شهر مانند سنترال پارک، برادوی تئاتر، راکلفلر سنتر، خیابان پنجم و تایمز اسکور است.

  هتل وارویک نیویورک یکی از هتل هایی است متعلق به طبقه ی اعیان جامعه است. این هتل 259 اتاق دارد و محیط آن، عاری از هر نوع دود آزار دهنده از جمله دود سیگار و.. است. این هتل 67 سوئیت مخصوص با حمام هایی با سنگ مرمر و اینترنت و دیگر امکانات دارد.

  الویس پریسلی، گروه بیتلز و بسیاری از افراد مشهور دیگر در این هتل اقامت کرده و از زیبایی و خدمات این هتل تقدیر کرده اند.

  هتل وارویک چندین نوع اتاق دارد. اتاق ها و سوئیت های کلاسیک و اتاق ها و سوئیت های لوکس و اتاق ها و سوئیت های پریمیر و اتاق ها و سوئیت های سیگنچر.

  اتاق های کلاسیک: حدود 250 تا 330 متر مربع مساحت دارد. این اتاق ها دکوری اروپایی و اسیایی دارد. همه ای اتاق ها میز بزرگ کاری دارد حمامی با سنگ های مرمر. تلویزیون فلت، اینرنت وایرلس با سرعت بسیار بالار، مینی بار و …

  اتاق لوکس: از طراحی کلاسیک و معاصر برخوردار است.  همچنین اتاق نشمینی به مساحت 250 تا 300 متر دارد.همه ای اتاق ها میز بزرگ کاری دارد حمامی با سنگ های مرمر. تلویزیون فلت، اینرنت وایرلس با سرعت بسیار بالار، مینی بار و …

  اتاق های سیگنچر: این نوع اتاق شامل اتاق های به نام اتاق هالیوود و ستاره ها می باشد. واوریک هتل 9 اتاق سیگنچر دارد که ویژه ی افراد مشهور می باشد. این اتاق 625 متر مربع مساخت دارد و گنجایش 15 نفر را دارد. همه ای اتاق ها میز بزرگ کاری دارد . تلویزیون فلت، اینرنت وایرلس با سرعت بسیار بالار، مینی بار و …

  هتل وارویک قسمتی برای بزگزاری نشست و جلسات را دارد که 7 هزار متر است و گنجایش 450 نفر را دارد.

  لازم به ذکر است که  این هتل دارای سالن بدنسازی و انواع وسائل ورزشی است که با توجه به گزارشی که از احمدی نژاد پخش شد، رئیس جمهور هر روز صبح از ان استفاده می کند.

  این هتل اجازه ی ورود هیچگونه حیوان خانگی را نمی دهد.

  قیمت اتاق های معمولی این هتل

  سوئیت های معمولی و البته کلاسیک شبی 435 دلار و سوئیت های پریمیر شبی 341 دلار است و ضمنا دو وعده غذا نزدیک به 200 دلار هزینه در بر دارد.

  به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی “انتخاب”؛ با توجه به تعداد هیئت پرتعداد همراه رئیس جمهور و اقامت حتمی این گروه در اتاق های ویژه، هزینه ی اقامت این افراد سر به فلک خواهد زد که البته چندان تناسبی با برخی شعارها و وعده های جناب رییس جمهور ندارد.

  هزینه های هیات صد نفره احمدی نژاد چقدر می شود؟

  در همین حال خبرنگار “انتخاب” با بررسی تعداد همراهان رییس جمهور در سفر به نیویورک و اقامت 5 روزه در این هتل، هزینه های احتمالی سفر تیم همراه احمدی نژاد به نیویورک را به شرح ذیل، محاسبه کرد.

  در صورتی که هیات همراه رییس جمهور، به جز 7 نفر از نزدیکان رییس جمهور (که احتمالاً اتاقی اختصاصی خواهند داشت) از اتاق های دو نفره بهره ببرند، هتل وارویک ، 46  اتاق دو نفره و 7 اتاق اختصاصی به تیم همراه رییس جمهور داده که هزینه های آن برای هر شب اقامت، 23 هزار دلار و برای 5 شب اقامت 115 هزار دلار، برآورد می شود.

  از سویی، اگر فرض را بر این بگیریم که تیم همراه رییس جمهور، تمایل چندانی برای میل صبحانه نداشته باشند، روزانه 2000 دلار و برای 5 روز، 10 هزار دلار، هزینه ی “صرف نهار و شام”، می شود.

  به گزارش انتخاب؛ با این اوصاف، و با یک حساب سرانگشتی، تیم همراه رییس جمهور ایران در صورتی که به جز موارد مذکور، هزینه ی دیگری نداشته باشند، طی سفر 5 روزه ی خود به نیویورک، تنها 125 هزار دلار صرف هزینه ی هتل و خورد و خوراک (البته فقط نهار و شام) تقدیم هتل وارویک نیویورک خواهند کرد.

  محاسبه فوق، حداقل هزینه های احتمالی و با محاسبه و در نظر گرفتن اتاق های معمولی برای هیات همراه رییس جمهور ایران است و همچنین حداکثر این هزینه ها (مانند استفاده از مجلل ترین اتاق ها و ….) به هزینه ای بالغ بر 500 هزار دلار افزایش خواهد یافت.

  توضیحی برای مخطبان “انتخاب” : آن دسته از مخاطبانی که گزارش فوق را ناشی از “عناد با دولت” می دانند!، مستحضر باشند که “انتخاب” هرگز با اختصاص امکانات خوب و عالی برای جناب رییس جمهور مخالف نیست و حتی معتقد است با توجه به حضور خبرنگاران و رسانه ها و مقامات مختلف، نیاز مبرم است که امکانات در حد شان ایشان و ایران عزیز باشد، اما آنچه محل بحث است و از فحوای گزارش فوق نیز قابل استنباط است این است که

  اولاً: دولتی که شعار ساده زیستی می دهد، چگونه حاضر شده چنین مبالغی را بپردازد؟

  ثانیاً: دلیل حضور هیات صد نفره ی همراه با جناب رییس جمهور و افزایش مخارج هنگفت این سفر ( که هفت سال است تکرار و تکرار می شود) چیست؟ آیا نتایج سفر به نیویورک و سخنرانی در سازمان ملل، در حد و اندازه ای است که چنین مخارج بی موردی از کیسه ی بیت المال، هزینه شود؟

  انتخاب
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • نام شما...

   پس انتظار دارین رییس جمهور ایراین بره مسافر خونه!!

  • عارف

   من با این اقدام موافقم بایدشان ایران حفظ شودعقل مردم به چشمشان است

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.