• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مصاحبه » هانیه توسلی در جشنواره کودک+عکس
  کد خبر : 125646

  هانیه توسلی در جشنواره کودک+عکس

  هانیه توسلی در جشنواره کودک+عکسReviewed by Aryan on Nov 17Rating: به گزارش شبکه ایران امروز در حالی حدود 87 فیلم در قالب جشنواره کودک روی پرده میروند که از همین ساعات ابتدایی روز استقبال مخاطبان عام برای حضور در سینماها و تماشای این فیلمها قابل توجه بوده است. امروز در سینما قدس (یک) اصفهان فیلم…

  هانیه توسلی در جشنواره کودک+عکسReviewed by Aryan on Nov 17Rating:

  به گزارش شبکه ایران امروز در حالی حدود 87 فیلم در قالب جشنواره کودک روی پرده میروند که از همین ساعات ابتدایی روز استقبال مخاطبان عام برای حضور در سینماها و تماشای این فیلمها قابل توجه بوده است.

  امروز در سینما قدس (یک) اصفهان فیلم های قلب سیمرغ، مادر پاییزی ، کلاه قرمزی و پسرخاله، بهشت اینجاست و باد و مه و در سینما قدس (دو) فیلم های یک فراری از بگبو، باد و مه ، تو آزادی، نامه سری، دختر زمستان و آنتوان به نمایش در می آِید.

   علیرضا جلالی تبار و هانیه توسلی در نمایی از «مادر پاییزی»

  در سینما سپاهان مجموعه  فیلم های کوتاه (۷ فیلم) ، افسانه گل نور، چهلمین در، ژنرال های کوچک، از دید بیننده ، پاورچین و باد و مه به روی پرده می رود و فیلم های روز دوم جشنواره در تالار هنر عبارتند از: یک فراری از بگبو، باد و مه ، پرواز بادبادک ها، باد و مه ، ننه نقلی و هارون.

  فیلم های یکی بود یکی نبود ، شاه کلید، مسابقه ویدیوی کوتاه (۸ فیلم) ، جایزه ای برای او، به خاطر تهمینه و آذر در سالن کتابخانه مرکزی و فبلم های باغ مخفی، پینوکیو، مجموعه فیلم های کوتاه(۸ فیلم) ، مجموعه فیلم های کوتاه بین الملل (۷ فیلم) ، پیشول و میشول و سطل پرنده، کوکی در تالار خورشید و فیلم های کوتاه(۱۰ فیلم) ، کوکی، بطری جادویی، ننه نقلی، سلام بر فرشتگان و صدای پای من در سینما ساحل نمایش داده شود.

  همچنین در دومین روز جشنواره فیلم های کفش های پاره، حج پاکان، آذر، توریست، بچه تهران و مسابقه ویدیویی کوتاه (۷ فیلم) در سینما سوره به روی پرده می روند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.