• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » احمدی مقدم: عده ای دریاچه ارومیه را دستاویز ایجاد تشنج کرده اند
  کد خبر : 12563

  احمدی مقدم: عده ای دریاچه ارومیه را دستاویز ایجاد تشنج کرده اند

  احمدی مقدم: عده ای دریاچه ارومیه را دستاویز ایجاد تشنج کرده اندReviewed by Aryan on Sep 22Rating: فرمانده نیروی انتظامی نسبت به برخی اعتراض ها درباره خشک شدن دریاچه ارومیه، انتقاد کرد. سردار اسماعیل احمدی مقدم در اردبیل گفت: موضوع دریاچه ارومیه یک واقعیت و یک مشکل زیست محیطی است و زندگی یک عده را…

  احمدی مقدم: عده ای دریاچه ارومیه را دستاویز ایجاد تشنج کرده اندReviewed by Aryan on Sep 22Rating:

  فرمانده نیروی انتظامی نسبت به برخی اعتراض ها درباره خشک شدن دریاچه ارومیه، انتقاد کرد.

  سردار اسماعیل احمدی مقدم در اردبیل گفت: موضوع دریاچه ارومیه یک واقعیت و یک مشکل زیست محیطی است و زندگی یک عده را که امرار معاش از این منطقه دارند به خطر انداخته است و انتظار و توقع دارند که دولت در این زمینه اقدامی کند این درحالی است که حل همه مشکلات در دست دولت نیست و به کمک رسانه ها مشکل از طریق مسیر منطقی از جمله برگزاری همایش ها نشست ها در حال بررسی است، عده ای تلاش می کنند اینها را دستاویز کرده در راستای ایجاد تشنج در جامعه عمل کنند و در این زمینه نیز دستگیری نداشتیم.

  پیش از این جواد جهانگیرزاده، نماینده مردم ارومیه در گفتگویی با خبرآنلاین خواسته بود موضوع دریاچه ارومیه، یک موضوع زیست محیطی و اجتماعی بماند و نگاه محیط زیستی به آن شود: “این موضوع به نظر من نباید امنیتی بشود و نباید بدان نگاه سیاسی انداخت. مسئله اجتماعی ومسئله زیست بومی است که می توان برای نجات آن اقدام کرد و به دست بشر هم قابل حل است .بهتر است به فکر چاره باشیم. در واقع محیط زیست با خطر جدی روبرو است و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. مردم همه متوجه شده اند. همه آگاهند و می دانند که این خطر بزرگ که دریاچه ارومیه را تهدید می کند.”

  اما آنطور که ایسنا گزارش داده است، فرمانده ناجا در اردبیل و در جمع خبرنگاران درباره خشونت و البته مرگ و میر جاده ای هم حرف زده است. گزیده ای از سخنان او را می خوانید؛

  ـ افزایش امینت اجتماعی در جامعه در اولویت برنامه های نیروی انتظامی قرار دارد. مبارزه با جرایم خشن از جمله سرقت مسلحانه، قتل، آدم ربایی، گروگانگیری و رفتارهایی از این قبیل در اولویت اول ناجاست و وظیفه آگاهی و پلیس امنیت رسیدگی به این پرونده به صورت خارج از نوبت است.

  ـ تلاش داریم با ادامه و استمرار طرح امنیت اجتماعی احساس امنیت در جامعه را افزایش دهیم و امیدواریم با هماهنگی نیروی های قضایی و تلاش نیروهای انتظامی شاهد افزایش امنیت اجتماعی در جامعه باشیم.

  ـ در پنج ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته ۱۰ تا ۱۲ درصد کاهش ورودی موادمخدر داشتیم. سال گذشته ۳۲ درصد موادمخدر تولیدی در افغانستان از ایران عبور کرد. میزان عبور موادمخدر از ایران در سال های اخیر تا یک سوم کاهش یافته است که رکورد مطلوبی است.

  ـ هدفمندسازی یارانه ها از یک سو و تعدیل قیمت سوخت و اجرای این قانون جدید از سوی دیگر موجب کاهش تصادفات و تلفات در سطح کشور شده است.

  ـ تا پایان مردادماه ۹۰، کاهش هزار و ۳۰۰ نفری کشته از تصادفات در کشور را شاهد بودیم واین در حالیست که یک و نیم میلیون خودور نیر به تعداد خودروهای کشور اضافه شده است. این روند مطلوبی است و اما تا روند دلخواه فاصله داریم امیدواریم با تصویب و اجرای بخش های دیگر این قوانین شاهد کاهش بیش از این موارد باشیم .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.