• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نقدی : آمریکا قدرت دفاع در برابر حمله ایران را ندارد
  کد خبر : 125373

  نقدی : آمریکا قدرت دفاع در برابر حمله ایران را ندارد

  نقدی : آمریکا قدرت دفاع در برابر حمله ایران را نداردReviewed by Aryan on Nov 17Rating: رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: به طور قطع می‌گویم آمریکا آنقدر ضعیف شده که اگر ما همین امروز به آنها حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند اما با مدد ابزار…

  نقدی : آمریکا قدرت دفاع در برابر حمله ایران را نداردReviewed by Aryan on Nov 17Rating:

  رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: به طور قطع می‌گویم آمریکا آنقدر ضعیف شده که اگر ما همین امروز به آنها حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند اما با مدد ابزار رسانه‌ای اوضاع را طور دیگری نشان می‌دهند.
  به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی در همایش بسیج و رسانه که در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد، خط مقدم نبرد امروز حق و باطل را در عرصه رسانه دانست و گفت: امروز ارتش نظامی دشمن کاملاً شکست خورده و وقایع سال‌های اخیر نشان می‌دهد توان عملی کردن خواسته‌های آنها را ندارد.

  نقدی با اشاره به عملکرد ارتش آمریکا در عراق و افغانستان گفت: نتیجه هزینه‌های سنگین تلفات زیاد و بی‌آبرویی آمریکا در عراق آن شد که یک دولت دوستدار جمهوری اسلامی ایران روی کار آمد و در افغانستان نیز هر روز یک ضربه عمده به آنها می‌خورد که همه این ها نتیجه اقدام نظامی آنهاست.

  وی با بیان اینکه ناو‌های بزرگ و موشک‌های عظیم آمریکایی امروز به ابزاری بی‌اثر و زنگ زده برای آنها تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: یک حرکت نظامی نیازمند یک اقتصاد پررونق برای پشتیبانی است که امروز آمریکا فاقد این اقتصاد است.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: ۳ سال است که اقتصاد آمریکا زیر صفر است اما آنها تنها با تبلیغات رسانه ای توانسته‌اند خود را سرپا نگه دارند اما باید بدانند که این افول برگشت‌پذیر نیست و تمامی کارشناسان بر سقوط حتمی آمریکا اتفاق‌نظر دارند.

  رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: به طور قطع می‌گویم آمریکا آنقدر ضعیف شده که اگر ما همین امروز به آنها حمله کنیم نه تنها قدرت پاسخ‌دهی ندارند بلکه برای مذاکره با ایران به التماس می‌افتند اما با مدد ابزار رسانه‌ای اوضاع را طور دیگری نشان می‌دهند.

  وی با اشاره به سناریوی اخیر آمریکا مبنی بر تروریست نشان دادن جمهوری اسلامی ایران گفت: این ترور ساختگی در آمریکا در حالی مطرح می شود که آنها بزرگترین ترورهای جهان را انجام می‌دهد اما به خاطر تسلط رسانه‌ایشان کسی متوجه نمی‌شود.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ما ۱۷ هزار و ۳۰۰ شهید ترور داریم که اغلب آنها توسط گروههای تحت‌الحمایت آمریکا به شهادت رسیده‌اند.

  نقدی در خصوص لزوم کار رسانه‌ای در جمهوری اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما حرفهای زیادی برای گفتن دارد که ما باید بتوانیم این حرفها را به درستی به گوش جهانیان برسانیم.

  وی با تأکید بر حفظ روحیه بسیجی در تمام اقشار جامعه اظهار داشت: بسیجی یعنی سردار تهرانی مقدم که حق بزرگی به گردن همه ملت ایران دارد و اگر روزی بشود به ملت ایران بگویم ایشان چه خدماتی برای دفاع از کشور کرده در هر خانه‌ای مجسمه او را درست می‌کنند و به فرزندانشان مرام او را یاد می‌دهند اما متأسفانه این عظمت را نمی‌توان حتی در قالب هیچ رسانه‌ای گنجاند.

  رئیس سازمان بسیج به اقدامات سازندگی بسیجیان در عرصه‌های علمی فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: امروز بسیجیان نه تنها در نقاط محروم جامعه بلکه در سومالی و پاکستان نیز به خدمت‌رسانی مشغولند.

  نقدی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۸۱ شهر کشور با راه‌اندازی کاروان‌های بسیج خطبه غدیر برای مردم به نمایش درآورده شد این در حالی است که سال گذشته این کار فقط در قم صورت می‌گرفت.

  وی در پایان با اشاره به موج جدید بیداری در غرب تصریح کرد: امروز مردم خودشان به صحنه آمده و خواسته‌هایشان را می‌گویند که این را هم از انقلاب اسلامی ایران الهام گرفته‌اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.