• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » منشور‎جعلی‎کوروش‎به‎ایران‌آمد !
  کد خبر : 12046

  منشور‎جعلی‎کوروش‎به‎ایران‌آمد !

  منشور‎جعلی‎کوروش‎به‎ایران‌آمد !Reviewed by Aryan on Sep 17Rating: نداي انقلاب نوشت: با منصوب شدن نزديکان جريان انحرافي در سازماني که مسؤوليت حفظ تاريخ ايران را بر عهده دارد و واگذاري پست هاي حساس به افرادي که داراي صلاحيت هاي اوليه نيز نبودند خسارتهاي جبران ناپذيري بر ميراث فرهنگي وارد شده است. در خصوص خارج کردن برخي…

  منشور‎جعلی‎کوروش‎به‎ایران‌آمد !Reviewed by Aryan on Sep 17Rating:

  نداي انقلاب نوشت: با منصوب شدن نزديکان جريان انحرافي در سازماني که مسؤوليت حفظ تاريخ ايران را بر عهده دارد و واگذاري پست هاي حساس به افرادي که داراي صلاحيت هاي اوليه نيز نبودند خسارتهاي جبران ناپذيري بر ميراث فرهنگي وارد شده است.

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  در خصوص خارج کردن برخي از اقلام قديمي و تاريخي کشور توسط جريان انحرافي، سر نخ ها به خانم (آ.آلف) رسيده و نامبرده دستگير شده و اعترافاتي نيز در اين زمينه داشته است.

  وي گفته است بخش قابل توجهي از ميراث فرهنگي کشور به صورت پنهان به خارج از کشور ارسال شده، برخي از اين اقلام به عنوان امانت، برخي به صورت قاچاق و برخي به صورت رسمي از کشور خارج شده است.

  نامبرده بنا بر اظهارات برخي نزديکان ليدر جريان انحرافي، به علت مسلط بودن به زبان انگليسي معلم خصوصي يکي از چهره هاي برجسته جريان انحراف بوده است.

  در همين خصوص يکي از اتهامات جدي در خصوص اين جريان و افراد دستگير شده نيز قاچاق اشياء عتيقه از کشور و به فروش رساندن آنها در خارج از کشور است که توسط نهادهاي امنيتي در حال پيگيري مي باشد.

  نامبرده از نزديکان اين جريان که مدتي نيز در يکي از پستهاي مهم سازمان مورد نظر مشغول کار بوده است با ارتباط گيري با برخي از قاچاقچيان بين المللي و داخلي از جمله «دادود.ر» و «رضا .ع» سعي در فروش اشياء عتيقه ميراث فرهنگي را داشته است.

  اين باند که بسيار مدعي تاريخ و مکتب ايران مي باشد و حتي منشور جعلي کوروش را مدتي به تهران آوردند و با برگشت آن مقدار زيادي عتيقه جات را از کشور خارج کردند بنابر اظهارات شان از سه طريق، پروتکل هاي تبادلي ناقص و غير شفاف ،پروتکل هاي امانت اشياء عتيقه پر ابهام و قاجاق پنهاني اشياء اقدام به خروج عتيقه جات از کشور نموده اند. بجاست نهادهاي امنيتي که اين روزها بشدت مشغول بررسي پرونده اختلاس سه هزار ميلياردتوماني عناصر وابسته به جريان انحراف هستند با توجه به اين سخن مهم رئيس جمهور مبني بر “برخورد متخلف در هر لباسي” بررسي ويژه اي نيز روي پرونده خروج عتيقه از کشور داشته باشند تا خداي ناکرده اين ميراث کهن ملت با تمدن ايران همچون ۳۰۰۰ ميليارد تومان به باد فنا نرود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.