• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب جالب و خواندنی » شخصیت شما بر اساس ۶ مدل خواب !
  کد خبر : 12026

  شخصیت شما بر اساس ۶ مدل خواب !

  شخصیت شما بر اساس ۶ مدل خواب ! Reviewed by Aryan on Sep 16Rating: هر کدام از ما ممکن است شب تا صبح به شکل های مختلفی بخوابیم اما همه می دانیم که سبک ویژه خوابیدنمان چگونه است. عده ای از محققان معتقدند که مدل خواب هرکس گویای شخصیت اوست و آن را همان گونه…

  شخصیت شما بر اساس ۶ مدل خواب ! Reviewed by Aryan on Sep 16Rating:

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  هر کدام از ما ممکن است شب تا صبح به شکل های مختلفی بخوابیم اما همه می دانیم که سبک ویژه خوابیدنمان چگونه است. عده ای از محققان معتقدند که مدل خواب هرکس گویای شخصیت اوست و آن را همان گونه که در زیر می بینید تعبیر می کنند. اگرچه هنوز علمی بودن این توصیف ثابت نشده است.

  شکل جنینی : Fetus 

  ۴۱ درصد افراد، در هنگام خواب، شکل جنینی به خود می گیرند. زن ها دو برابر مردها، دوست دارند که در این وضعیت به خواب بروند. این اشخاص برونگرا و در عین حال حساس هستند. ممکن است خجالتی باشند، اما زود صمیمی و خودمانی می شوند.

  به پهلو : Log

  افرادی که به پهلو می خوابند، در حالی که دست ها و پاهایشان کشیده است، غالبا اجتماعی و آسانگیر هستند، زود اعتماد می کنند و حتی گاهی ساده لوحند. ۱۵ درصد افراد در چنین وضعیتی می خوابند.


  به پهلو و باز : Yearner

  این افراد هم به پهلو می خوابند، ولی عادت دارند دست هایشان را در هنگام خواب در جلوی بدنشان بگیرند. ۱۳ درصد افراد در هنگام خواب این شکل را به خود می گیرند. این افراد، غالبا روشنفکر، بدگمان و مشکوک هستند. آنها وقتی تصمیمی بگیرند، در پی انجام آن، ثابت قدم هستند.

  به پشت : Solider

  افرادی که به پشت می خوابند و اصطلاحا وضعیت سرباز به خود می گیرند. هشت درصد افراد دوست دارند، در این وضعیت به خواب بروند. این افراد غالبا آرام و خوددار هستند و از هیاهو پرهیز می کنند. البته آنها، احتمال دارد که در هنگام خواب خر و پف کنند. این افراد، غالبا روشنفکر و در عین حال بدگمان و مشکوک اما ثابت قدم هستند.

  دمر : Freefall

  افرادی که دمر می خوابند و دستشان را زیر بالش می برند یا بالش را بغل می کنند. هفت درصد افراد در هنگام خواب دمر می خوابند. آنها عجول و بی پروا هستند و از انتقادهایی که در مورد آنها می شود، استقبال نمی کنند.

  ستاره دریایی : Starfish

  افرادی که به پشت می خوابند، دست هایشان را بالا می گیرند و نزدیک سر و بالش می برند. پنج درصد افراد این موقعیت را دوست دارند. این افراد شنونده هایی خوب و یاری رسان دیگران هستند، آنها دوست ندارند که در مرکز توجه دیگران قرار بگیرند. آنها بیشتر از دیگران، خر و پف می کنند و بیشتر از بقیه دچار اختلال خواب می شوند.

  11 درصد بقیه هم در ترکیبی از حالت های مختلف می خوابند.

  ویکیپدیا + جهان عجایب 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۷)  • ali

   جالبه خسته نباشید

  • ati

   خیلی جلب وزیبا بود مرسی

  • ziba

   badak nabo0d

  • esrafil(1

   واقعا جالب بود متشکرازمطالب ارزنده شما

  • najib

   عالی بود خیلی زیبا

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.