• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سفارت انگلیس 1 میلیارد و 600 میلیون جریمه شد
  کد خبر : 119945

  سفارت انگلیس 1 میلیارد و 600 میلیون جریمه شد

  سفارت انگلیس 1 میلیارد و 600 میلیون جریمه شد Reviewed by Aryan on Nov 16Rating: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: کمیسیون ماده ۷ به دلیل تخلف دوباره انگلیسی‌ها در باغ قلهک میزان جریمه آنها را ۳ برابر کردند. علی محمد مختاری درخصوص آخرین وضعیت قطع درختان باغ قلهک، گفت: در این…

  سفارت انگلیس 1 میلیارد و 600 میلیون جریمه شد Reviewed by Aryan on Nov 16Rating:

  مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: کمیسیون ماده ۷ به دلیل تخلف دوباره انگلیسی‌ها در باغ قلهک میزان جریمه آنها را ۳ برابر کردند.

  علی محمد مختاری درخصوص آخرین وضعیت قطع درختان باغ قلهک، گفت: در این زمینه شکایت کرده و پرونده را به مراجع قضایی ارسال کرده‌ایم.

  وی با تأکید بر اینکه ۳۱۰ اصله درخت کهنسال در باغ قلهک قطع شده است، گفت: با بررسی‌های کارشناسی ۳۰ اصله درخت دیگر نیز قطع شده است.

  مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران ادامه داد: در کمیسیون ماده ۷ مجدد موضوع بررسی و جریمه انگلیسی‌ها ۳ برابر شده است.

  وی با تأکید براین موضوع که در ابتدا جریمه ۵۱۰ میلیون تومان بوده گفت: به دلیل اینکه جرم را دوباره انجام داده‌اند کمیسیون تشکیل و قرار شد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان انگلیسی‌ها جریمه شوند.

  مختاری تأکید کرد:براساس قانون اگر کسی عامداً درختی را از بین ببرد به پرداخت جریمه نقدی و کاشت درخت و حبس محکوم می‌شود.

  مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در خصوص خروج تنه‌های درختان قطع شده از باغ قلهک گفت: انگلیسی‌ها تعدادی از تنه‌های درخت را خارج تا آثار جرم را پاک کنند.

  مختاری در پاسخ به این پرسش که درختان را به کجا بردند، گفت: مشخص نیست ولی گزارش‌های در این زمینه رسیده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.