• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حدادی : آیا میدانید کجا هستم و از کجا خرج میکنم !
  کد خبر : 117977

  حدادی : آیا میدانید کجا هستم و از کجا خرج میکنم !

  حدادی : آیا میدانید کجا هستم و از کجا خرج میکنم !Reviewed by Aryan on Nov 15Rating: سایت شخصی احسان حدادی به جراحی این قهرمان دوومیدانی ایران در آلمان پرداخته و به شایعه پناهنده‌ شدن وی پاسخ گفته است. مطلبی که بر روی سایت احسان حدادی قرار گرفته به شرح زیر است: آن کسانی که…

  حدادی : آیا میدانید کجا هستم و از کجا خرج میکنم !Reviewed by Aryan on Nov 15Rating:

  سایت شخصی احسان حدادی به جراحی این قهرمان دوومیدانی ایران در آلمان پرداخته و به شایعه پناهنده‌ شدن وی پاسخ گفته است. مطلبی که بر روی سایت احسان حدادی قرار گرفته به شرح زیر است:

  آن کسانی که مدعی هستند کار ورزشکاران مدال آور را شخصا پیگیری می کنند، در این دو هفته اخیر از احسان خبری دارند ؟

  آیا از حال او خبر دارید ؟ می دانید کجاست و از کجا دارد خرج می کند ؟ از کدام جیب هزینه درمان و جراحی گلویش را پرداخت کرده ؟

  او که با هزینه شخصی به این سفر رفته چه قدر می تواند خودش خرج کند ؟ آیا نباید از طریق رایزنی ، به استقبال و ملاقات او می رفتید و به پیگیری کارهای این جوان سرزمین پاکمان ، ایران عزیز ، بپردازید؟

  ایمیل که نمی زنید ، تماس تلفنی اصلا حرفش را نزنید ، واقعا در این فدراسیون بلند و بالا با این همه خدم و حشم چه می کنید ؟ به کجا می روید ؟ چگونه قول مدال می دهید ؟ به جای پرداختن به امور فدراسیون و قهرمانان، مشغول ساختن شایعه پرداخت رشوه پانزده میلیون تومانی به ورزشکاران با غیرت تیم ملی ، بعد دست های پنهان پسر کفاشیان در فدراسیون ، حالا هم که خبر پناهنده شدن حدادی …؟

  به خودتان بیایید ، گاه گاهی از بیرون به اعمال خود نظر کنید ، تا کی می خواهید فیلم بازی کنید که ماچنان می کنیم و چنین خواهیم کرد .

  چرا سرپرست موقت فدراسیون جواب هیچ خبرگزاری در مورد حدادی را روشن نمی دهد؟ چون ظاهرا هزینه تلفن زدن به آلمان زیادی گران است . این در حالی است که تمامی سفرهایشان را با بلیت درجه 1 ( FIRST CLASS ) می روند . آیا امور مربوط به قهرمانان مهم تر است یا تجملات آن هم در سالی که به گفته ی مقام معظم رهبری سال جهاد اقتصادی نامیده شده …

  درست است که حدادی خود شخصا خرج کند و ما سینه سپر کنیم که نتیجه برنامه ریزی ها و اقدامات درست ما بوده ؟

  احسان لوزه هایش را عمل کرده ، او قبل تر باید این کار را می کرد ولی به توصیه و اجبار دکترش در آلمان این عمل را انجام داد . او در آلمان بستری است و نمی تواند بعد از این جراحی چند روزی صحبت کند .

  اما حالا این شایعه شنیده می‌شود که حدادی قصد پناهنده شدن در یک کشور بیگانه را دارد .

  شما فکر می کنید چه کسی شروع کرده به پخش این شایعه و چه کسی خوشحال می شود از اینکه حدادی در ایران نباشد ؟ شروع کردند به شیوع شایعه ای که حدادی قصد بازگشت ندارد و در فکر پناهندگی است . آری ، همان هایی از رفتن احسان شاد و مسرور می شوند که با کارشکنی سفر درمانی حدادی به آلمان را دو هفته به تعویق انداختند تا آخر سر با دخالت کمیته ملی المپیک این مهم انجام شد.

  پیگیر شوید که در کدام یک از اعزام های تیم ملی در کنار ورزشکاران در اکونومی کلاس نشسته اند تا دریابند در سفری 10 – 12 ساعته ورزشکاری با 190 سانتی متر قد و وزنی بالای 110 کیلوگرم چه حسی دارد .

  من عاشق ایرانم ، من عاشق پرچمم هستم و خودم را مدیون خون شهدا ، همان قهرمانان واقعی می دانم . من مشتی از خاک ایران را با دنیا دنیا پول عوض نمی کنم . حالا حالا ها برای ایران افتخار خواهم آفرید ، با دعای خیر مردم عزیزم .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.