• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » 60 قهوه خانه در تهران بسته شد
  کد خبر : 116342

  60 قهوه خانه در تهران بسته شد

  60 قهوه خانه در تهران بسته شد Reviewed by Aryan on Nov 14Rating: سردار حسین ساجدی نیا ظهر دوشنبه در حاشیه دیدار مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح امنیت محله محور طی دو هفته گذشته با جدیت دنبال شد و اجرای ۸ طرح در ۱۴ روز نشان داد که توانسته ایم با قاطعیت اقدامات…

  60 قهوه خانه در تهران بسته شد Reviewed by Aryan on Nov 14Rating:

  سردار حسین ساجدی نیا ظهر دوشنبه در حاشیه دیدار مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح امنیت محله محور طی دو هفته گذشته با جدیت دنبال شد و اجرای ۸ طرح در ۱۴ روز نشان داد که توانسته ایم با قاطعیت اقدامات موثری را برای ایجاد امنیت پایدار انجام دهیم. خوشبختانه در طرح امنیت محله محور با ۲۷ جرمی که در محلات رخ می‌دهد برخورد کردیم. در گذشته بیشتر درخواست‌های مردم در حوزه امنیت محله محور بود اما امروز نوع درخواست‌ها بیشتر در حوز‌ه‌های قضایی است.

  پلمپ ۶۰ قهوه خانه در پایتخت 

  وی با اشاره به اجرای طرح برخورد با قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌های غیرمجاز گفت: ۴۶۶ قهوه خانه و رستوران در محلات مختلف تهران که مجوز نداشتند بررسی و ۶۰ مورد آن پلمپ شد. همچنین ۱۴۶ قهوه خانه و رستوران اخطار پلمپ دریافت کردند و مابقی به صنف مربوطه معرفی شدند تا پس از دریافت مجوز ادامه کار دهند.

  رئیس پلیس تهران با اعلام برخورد قاطعانه با سازندگان سلاح سرد گفت: اقدامات موثری در طرح برخورد با سلاح سرد صورت گرفته است و با صنوفی که اقدام به ساخت سلاح سرد نامتعارف می‌کنند قاطعانه برخورد می شود.

  کشف بازی‌های رایانه‌ای غیر‌مجاز 

  سردار ساجدی‌نیا از کشف بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای خبر داد و افزود: مأموران پلیس امنیت موفق شدند باند بزرگ تکثیر غیرمجاز بازی‌های رایانه ای غربی را شناسایی و منهدم کنند. پنج نفر از اعضای این باند قبل از فروش بازی‌ها در مخفی گاهشان شناسایی و دستگیر شدند.

  برخی از اراذل و اوباش از تهران کوچ کردند 

  رئیس پلیس تهران با اعلام خروج برخی اراذل و اوباش از تهران، تأکید کرد: در ۶ ماهه اول امسال کاهش بسیار خوبی از شرارت‌ها داشتیم و هم اکنون میزان تماس‌ها با ۱۱۰ در مورد اراذل و اوباش بسیار کاهش یافته است. همچنین تا پایان سال چندین طرح دیگر را برای برخورد با اراذل و اوباش انجام می دهیم. هم اکنون اراذل و اوباش سطح یک در شهر وجود ندارند چرا که همه آنها از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شده‌اند. ضمن اینکه تعدادی اراذل و اوباش از تهران رفته و برخی از آنها نیز جذب بازار کار شده‌اند.

  وی ادامه داد: اراذل و اوباش باید در کلانتری حاضر و غایب شوند و اگر دست به اعمال مجرمانه خود بزنند قاطعانه با آنها برخورد می‌شوند.

  کاهش ۱۳ درصدی جرائم خشن در تهران 

  رئیس پلیس تهران در پاسخ به خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت جرائم خشن در تهران اظهار داشت: این جرائم در ۸ ماهه نخست امسال ۱۳ درصد کاهش داشته که امیدواریم تا پایان امسال وضعیت بهتری داشته باشیم البته در حوزه تثبیت جرم موفق عمل کردیم و دیگر شاهد افزایش جرم در سطح شهر نیستیم، امروز احساس امنیت در میان شهروندان بهبود یافته است.

  جزئیات شهادت دو مأمور پلیس در عملیات تعقیب و گریز 

  سردار ساجدی‌نیا در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر، در مورد آخرین جزئیات شهادت دو مأمور پلیس در عملیات تعقیب و گریز شبانه، گفت: چند روز پیش در یکی از مأموریت‌ها مأموران گشت به یک خودرو مظنون و به تعقیب و گریز آنها می‌پردازند، مأموران که با مقاومت راننده خودرو روبرو می‌شوند اقدام به تیراندازی می کنند اما خودرو مأموران واژگون و متأسفانه دو نفر از نیروهای پلیس شهید می‌شوند. البته کمی جلوتر مأموران موفق شدند سرنشینان پراید را شناسایی و دستگیر کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.