• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نرخ شير نايلوني افزايش يافت
  کد خبر : 11588

  نرخ شير نايلوني افزايش يافت

  نرخ شير نايلوني افزايش يافتReviewed by Aryan on Sep 5Rating: شير نايلوني 900گرمي كه طبق مصوبه سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان بايد 600 تومان در بازار مصرف فروخته مي‌شد، از سه روز پيش از سوي برخي كارخانه‌هاي لبني استان تهران با 10 درصد افزايش به نرخ 660 تومان عرضه مي‌شود. به گزارش ایسنا، افزايش 10…

  نرخ شير نايلوني افزايش يافتReviewed by Aryan on Sep 5Rating:

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  شير نايلوني 900گرمي كه طبق مصوبه سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان بايد 600 تومان در بازار مصرف فروخته مي‌شد، از سه روز پيش از سوي برخي كارخانه‌هاي لبني استان تهران با 10 درصد افزايش به نرخ 660 تومان عرضه مي‌شود.

  به گزارش ایسنا، افزايش 10 درصدي نرخ محصولات لبني در تير ماه از سوي سازمان حمايت مورد تاييد قرار گرفت اما كارخانه‌هاي لبني معتقدند اين افزايش قيمت با احتساب ثابت بودن قيمت شير خام در نظر گرفته شده است و اكنون كه قيمت شير خام به بيش از 520 تومان افزايش يافته كارخانه‌هاي لبني از سه روز اخير شير نايلوني 900 گرمي را با احتساب شير خام كيلويي 520 تومان 660 تومان در بازار مصرف عرضه مي‌كنند.

  تاكنون سازمان بازرگاني و سازمان تعزيرات حكومتي برخوردي با اين كارخانه‌ها نداشته و كارخانه‌هاي لبني طي پيگيري‌هاي خود از سازمان حمايت به دنبال رسمي كردن اين افزايش قيمت هستند.

  به دليل افزايش قيمت شير خام از سوي دامداران توليد شير پاستوريزه و استريل به دليل مقرون به صرفه نبودن توليد آن كاهش يافته واين كاهش در بازار مصرف نيز محسوس مي‌شود.

  همچنين صد ميليارد تومان از يارانه شير توزيع شده در سال گذشته و امسال به وزارت بازرگاني واريز شده و اين وزارتخانه دستور پرداخت اين اعتبار را به كارخانه‌هاي لبني داده است كه به تدريج در استان‌هاي كشور به كارخانه‌داران پرداخت شود اما هنوز پولي به دست كارخانه‌هاي لبني و به تبع آن دامداران و كارگران كارخانه‌ها نرسيده است.

  50 ميليارد تومان از اين مبلغ مربوط به يارانه شير توزيع شده در سال گذشته و 50 ميليارد تومان آن مربوط به يارانه شير توليد شده در سال جاري است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.