• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » انتشار نسخه مجازي‌سازي دسكتاپ
  کد خبر : 11528

  انتشار نسخه مجازي‌سازي دسكتاپ

  انتشار نسخه مجازي‌سازي دسكتاپ Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating:     VMware در خلال برگزاری کنفرانس ويژه اين شرکت موسوم به VMworld، نسخه پنجم نرم‌افزار مجازی‌ساز دسکتاپ خود را منتشر کرد. کاربران در نسخه جديد می‌توانند دسکتاپ‌های خود را سفارشی کرده و آنها را در يک شبکه WAN به اجرا بگذراند. امکانات جديد VMware…

  انتشار نسخه مجازي‌سازي دسكتاپ Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating:

   

   

  VMware در خلال برگزاری کنفرانس ويژه اين شرکت موسوم به VMworld، نسخه پنجم نرم‌افزار مجازی‌ساز دسکتاپ خود را منتشر کرد. کاربران در نسخه جديد می‌توانند دسکتاپ‌های خود را سفارشی کرده و آنها را در يک شبکه WAN به اجرا بگذراند.

  امکانات جديد VMware View 5.0 در پاسخ به درخواست‌های کاربران اين نرم‌افزار به آن افزوده شده‌است. يکی از تغييرات صورت گرفته در نسخه جديد کاهش نياز نرم‌افزار به پهنای باند است که همين موضوع باعث شده بتوان آن‌را علاوه بر شبکه‌های محلی يا LAN، در شبکه‌های WAN (سرنام Wide Area Networks) هم اجرا کرد. VMware برای اين منظور الگوريتم‌های فشرده‌سازی در پروتکل PCoIP (که برای انتقال دسکتاپ‌های مجازی به کاربران مورد استفاده قرار می‌گيرد) را از نو مهندسی کرد.
  باتوجه به قابليت‌های سفارشی‌سازی در نسخه جديد، مديران سيستم می‌توانند تنظيمات برنامه‌های ويژه هر يک از زيرمجموعه‌های اداره يا سازمان خود را برای دسکتاپ‌های مجازی بسته به نيازهای خود تغيير دهند؛ بدون آنكه در ميزان فضای لازم برای ذخيره‌سازی آن‌ها افزايشی روی دهد. اين فناوری جديد موسوم به Persona Management نتيجه تصاحب شرکت RTO Software در سال 2010 ميلادی است. از ديگر ويژگی‌های نسخه جديد، قابليت آن در نمايش سه‌بعدی تصاوير است که راه را برای اجرای برنامه‌های مدل‌سازی سه‌بعدی هموار می‌کند.
  لازم به ذکر است که يک هفته پيش نيز شرکت Citrix Systems از رقبای اصلی VMware، نسخه جديدی از بسته مجازی‌سازی خود را معرفی کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.