• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » نمونه‌‌ای از بی رحمی خاندان قذافی؛ پرستاری که با آب جوش سوزانده شد+تصویر
  کد خبر : 11472

  نمونه‌‌ای از بی رحمی خاندان قذافی؛ پرستاری که با آب جوش سوزانده شد+تصویر

  نمونه‌‌ای از بی رحمی خاندان قذافی؛ پرستاری که با آب جوش سوزانده شد+تصویر Reviewed by Aryan on Sep 3Rating:   داستان آزار یک پرستار خانواده “هانیبال قذافی” که این روزها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته نمونه‌ای از اوج قساوت قلب و وحشی‌گری خاندان دیکتاتور لیبی است. نام “هانیبال قذافی” پسر پنجم دیکتاتور لیبی در سال…

  نمونه‌‌ای از بی رحمی خاندان قذافی؛ پرستاری که با آب جوش سوزانده شد+تصویر Reviewed by Aryan on Sep 3Rating:

   

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌داستان آزار یک پرستار خانواده “هانیبال قذافی” که این روزها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته نمونه‌ای از اوج قساوت قلب و وحشی‌گری خاندان دیکتاتور لیبی است.

  نام “هانیبال قذافی” پسر پنجم دیکتاتور لیبی در سال 2008 به‌دلیل آزار و اذیت یک زن در ژنو بر سر زبان‌ها افتاد. در این پرونده هانیبال و همسرش “الین” به آزار و شکنجه خدمتکار یک هتل متهم شدند، اما به‌دلیل اعمال نفوذ قذافی و اعمال فشار به دولت سوئیس از محاکمه در سوئیس گریختند.
  اما این بار روحیه حیوانی و تمایلات سادیستی این خاندان با برملا شدن رفتار وحشیانه هانیبال و همسرش با یک پرستار کودکان در اقامت‌گاه‌شان در طرابلس بار دیگر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

  شبکه تلویزیونی سی ان ان در گزارشی از این مسأله پرده برداشته و نوشت: “شویگا مولاه” پرستار کودکان هانیبال با انواع آزار و اذیت از سوی وی و همسرش مواجه شده است. خبرنگار سی ان ان با این زن 30 ساله اهل اتیوپی که با سر و صورتی زخمی در بیمارستانی در طرابلس نگهداری می‌شود مصاحبه کرده است.

  وی که در خانه‌ای کنار ساحل غربی طرابلس متعلق به هانیبال قذافی پیدا شده و به این بیمارستان آورده شده می‌گوید یک سال پیش برای کار به لیبی آمده و به عنوان پرستار دختر کوچگ هانیبال به خانه وی رفته است.

  مولاه داستان‌های زیادی در مورد رفتار وحشیانه خانواده هانیبال تعریف می‌کند از جمله این که یک روز پس از آن که از انجام خواسته الین برای کتک زدن دخترش سر باز زده، وی دیگی از آب جوشان را روی سرش ریخته است.

  وی می‌افزاید: همسر هانیبال مرا به حمام برد، دست‌ها و پاهایم را بست، دهانم را نوارپیچ کرد و سپس دیگی از آب جوشان را روی سرم ریخت. این در حالی است که با وجود زخمی شدن این پرستار در این حادثه، آزار وی از سوی این خانواده همچنان ادامه یافته است.

  به گفته مولاه پس از این اقدام که سه ماه پیش رخ داده الین سه شبانه‌روز به آزار وی ادامه داده است. همسر هانیبال قذافی این پرستار را از خانه بیرون کرده و به دیگر خدمتکاران هشدار داده هر‌کسی به وی کمک کرده و یا غذا بدهد، سرنوشت مشابهی در انتظارش خواهد بود.

  سرانجام یک نیروی محافظ با دیدن شرایط دل‌خراش مولاه وی را به بیمارستان منتقل می‌کند اما الین پس از اطلاع از این موضوع وی را تهدید می‌کند اگر این کار تکرار شود، دستور تیرباران وی را می‌دهد. یکی از همکاران این پرستار با تایید سخنان وی اضافه می‌کند که مولاه بارها توسط خانواده هانیبال کتک خورده و با چاقو زخمی شده است.

  گفتنی است پس از سقوط طرابلس بدست انقلابیون و فرار قذافی از این شهر، گزارش‌ها از فرار اعضای خانواده دیکتاتور لیبی از جمله هانیبال قذافی به الجزایر حکایت دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.