• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » چين به دنبال جلوگيری از انقلاب‌های اينترنتی
  کد خبر : 11310

  چين به دنبال جلوگيری از انقلاب‌های اينترنتی

  چين به دنبال جلوگيری از انقلاب‌های اينترنتیReviewed by Farnaz on Aug 29Rating:     ايسنا- يكي از رهبران حزب كمونيست چين به كمپاني‌هاي اينترنتي اين كشور هشدار داد كه كنترل خود را بر اطلاعات موجود در اينترنت بيش‌تر كنند. اين درحالي است كه پكن سركوب مخالفان خود را افزايش داده و تلاش مي‌كند مانع ظهور…

  چين به دنبال جلوگيری از انقلاب‌های اينترنتیReviewed by Farnaz on Aug 29Rating:

   

   

  ايسنا- يكي از رهبران حزب كمونيست چين به كمپاني‌هاي اينترنتي اين كشور هشدار داد كه كنترل خود را بر اطلاعات موجود در اينترنت بيش‌تر كنند.

  اين درحالي است كه پكن سركوب مخالفان خود را افزايش داده و تلاش مي‌كند مانع ظهور قيام‌هاي مردمي از طريق اينترنت به سبك قيام‌هاي خاورميانه در چين شود.
  ليو كي – يكي از رهبران ارشد پكن – در بازديد از شركت سينا كه داراي يك وب‌سايت معروف ميكروبلاگ است، اظهار كرد: كمپاني‌هاي اينترنتي بايد مديريت خود را تقويت كنند و به طور قاطع مانع انتشار و گسترش اخبار جعلي و مضر شوند؛ كمپاني‌هاي اينترنتي بايد در مقابل اطلاعات جعلي و منفي مقاومت كنند.
  مقامات كمونيست چين مردم را به استفاده از اينترنت براي اهداف آموزشي و تجاري ترغيب مي‌كنند، اما از پتانسيل اينترنت براي گسترش مخالفت‌ها هراسانند.
  پس از تشديد قيام‌هاي مردمي در كشور‌هايي مانند مصر و تونس با استفاده از شبكه‌هاي اجتماعي نگراني مقامات چيني افزايش يافته است. پكن هم‌اكنون صد‌ها تن از مخالفان خود را زنداني كرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.