• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » تجاوز چهار جوان به یک دختر در مشهد
  کد خبر : 112241

  تجاوز چهار جوان به یک دختر در مشهد

  تجاوز چهار جوان به یک دختر در مشهدReviewed by Aryan on Nov 14Rating: چند روز قبل دختر ۱۹ ساله‌ای با مراجعه به مأموران انتظامی مشهد گفت: در ابتدای بولوار آزادی سوار یک دستگاه پراید سفید رنگ شدم و می‌خواستم به خیابان طبرسی بروم اما هنوز راننده جوان مسیر زیادی را طی نکرده بود که ۲…

  تجاوز چهار جوان به یک دختر در مشهدReviewed by Aryan on Nov 14Rating:

  چند روز قبل دختر ۱۹ ساله‌ای با مراجعه به مأموران انتظامی مشهد گفت: در ابتدای بولوار آزادی سوار یک دستگاه پراید سفید رنگ شدم و می‌خواستم به خیابان طبرسی بروم اما هنوز راننده جوان مسیر زیادی را طی نکرده بود که ۲ جوان دیگر را هم که از دوستانش بودند سوار کرد. من که از حرکات و رفتار آن‌ها متوجه شدم قصد شومی دارند از راننده خواستم مرا پیاده کند اما یکی از آن‌ها چاقویی را بیرون آورد و مرا تهدید به مرگ کرد. در این لحظه راننده به سمت جاده قدیم قوچان تغییر مسیر داد و من که وحشت زده بودم هیچ کاری نمی‌توانستم انجام بدهم.

  این دختر جوان ادامه داد: آن‌ها مرا به یک کارگاه صنعتی در جاده فردوسی بردند و پس از آن که گوشی تلفن همراه و کیفم را به زور از من گرفتند با همدستی نگهبان کارگاه که او نیز از دوستان‌شان بود مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

  با اعلام شکایت این دختر و با توجه به اهمیت موضوع، این پرونده به شعبه مبارزه با سرقت های به عنف پلیس آگاهی ارجاع و تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری ۴ جوان مذکور آغاز شد. وقتی کارآگاهان به کارگاهی که دختر جوان اعلام کرده بود رفتند هیچ‌کس را آن جا ندیدند اما بررسی‌های آنان با پی‌گیری گوشی تلفن همراه مسروقه دختر جوان وارد مرحله جدیدی شد.

  کارآگاهان که موفق شده بودند شماره تلفن یکی از متهمان را به دست آورند او را در یک عملیات پلیسی در اطراف پارک ملت دستگیر کردند. با اعتراف این جوان ۲۰ ساله، کارآگاهان ۲ تن دیگر از همدستان او را نیز به دام انداختند اما نگهبان کارگاه تولیدی که متوجه ماجرا شده بود همچنان متواری بود تا این که صبح روز گذشته او نیز طی یک عملیات غافلگیرانه در جاده قدیم قوچان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

  به دستور مقام قضایی در شعبه ۸۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، متهمان به جرم آدم‌ربایی و تجاوز به عنف، تحت بازجویی‌های فنی و پلیسی قرار گرفتند و به ارتکاب جرم اعتراف کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.