• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » وزارت ارشاد به این سه “تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان” مجوز داد
  کد خبر : 11097

  وزارت ارشاد به این سه “تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان” مجوز داد

  وزارت ارشاد به این سه “تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان” مجوز دادReviewed by Aryan on Aug 25Rating:  اخیراً اداره کل مطبوعات و رسانه های خارجی معاونت مطبوعات ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت سه شبکه فارسی زبان تحت عناوین ICC ، ایرانیان و پرشین.تی.وی کرده است. عمده برنامه های شبکه های مذکور…

  وزارت ارشاد به این سه "تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان" مجوز دادReviewed by Aryan on Aug 25Rating:
   اخیراً اداره کل مطبوعات و رسانه های خارجی معاونت مطبوعات ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت سه شبکه فارسی زبان تحت عناوین ICC ، ایرانیان و پرشین.تی.وی کرده است.
  عمده برنامه های شبکه های مذکور به پخش موزیک ، ویدیوهای موسیقی و فیلمهای ایرانی (بدون اخذ مجوز از تهیه کنندگان) اختصاص دارد و ساز و کاری برای نظارت بر فعالیت اینگونه شبکه ها و برنامه های آن از سوی دستگاههای مربوط پیش بینی نشده است.
  این منبع مطلع، صدور مجوز برای این تلویزیون ها را ناشی از فشار “جریان انحرافی” به وزارت ارشاد خواند و گفت: احتمال دارد این جریان در بزخی زمان های خاص، از این شبکه ها در راه اهداف سیاسی خود استفاده کند.

  پیش از این، در سال 83 نیز مسئولان وقت وزارت ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت دو شبکه ماهواره ای هما و مهاجر کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.