• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مایلی كهن: ویلای من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است!
  کد خبر : 11094

  مایلی كهن: ویلای من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است!

  مایلی كهن: ویلای من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است!Reviewed by Aryan on Aug 25Rating: مدیر فنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس كه عصر امروز سه شنبه در جلسه كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شركت كرده بود، در واكنش به حرف های حسن روشن گفت: حق با آقای شرطه امارات است، ویلای 800 میلیونی من…

  مایلی كهن: ویلای من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است!Reviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  مدیر فنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس كه عصر امروز سه شنبه در جلسه كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شركت كرده بود، در واكنش به حرف های حسن روشن گفت: حق با آقای شرطه امارات است، ویلای 800 میلیونی من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است!

  محمد مایلی كهن در پایان نشست امروز سه شنبه كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگوی اختصاصی با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: نشست امروز به دلیل اعتراض من به نحوه برگزاری جلسه نیمه تمام ماند.

  وی در ادامه افزود: در جلسه امروز كمیته انضباطی قرار بود در مورد سه مبحث صحبت شود كه مورد اول آن شكایت باشگاه استقلال بود. در ابتدا من می‌خواستم ببینم شكایت باشگاه استقلال چه زمانی تسلیم كمیته انضباطی شده چرا كه از ابتدا عوامل این باشگاه تهدید می كردند می خواهند از بنده شكایت كنند.

  مدیر فنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان كرد: برای من خیلی مهم بود كه زمان شكایت استقلال به كمیته انضباطی را بفهمم كه در جلسه امروز مشخص شد در تاریخ 23 مردادماه این باشگاه اقدام به شكایت كرده است چرا كه روی نامه شكایت این تاریخ درج شده بود.

  محمد مایلی كهن در ادامه افزود: من به رئیس كمیته انضباطی گفتم دلیل شكایت باشگاه استقلال چیست كه ایشان گفت به دلیل اظهارات بنده در برنامه شوك است كه من گفتم مگر برنامه شوك پخش شده است. وقتی این برنامه پخش نشده چطور از من شكایت كرده اند. حتی اگر برنامه شوك پخش می شد و آنها شكایت می كردند، آیا من نامی از شخص یا تیم خاصی برده ام؟

  وی صحبت های خود با خبرنگار مهر را اینطور ادامه داد: زمانی كه باشگاه استقلال به گفتگویی استناد كرده اند كه من در آن هیچ اسمی از فرد یا تیم خاصی نبرده ام، یعنی انگشت اتهام را به سوی خود برده اند.

  سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با ابراز تاسف از اینكه مسئولان باشگاه استقلال به برنامه ای استناد می كنند كه هنوز پخش نشده است افزود: آقای فتح الله زاده گفته اند كه من باید در ماه مبارك رمضان نه تنها از استقلالی‌ها بلكه از شخص خاصی كه مدنظرم بوده باید عذرخواهی كنم. من اسم چه كسی را آورده ام كه باید عذرخواهی كنم؟

  وی با اشاره به اظهار نظر مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال كه گفته بود اولادی هم در فینال جام حذفی سال گذشته از دو قدمی دروازه پرسپولیس توپ را به بیرون زد آیا سرخپوشان هم او را خریده بودند گفت: متاسفانه مدیر روابط عمومی استقلال نه تنها از تیم پرسپولیس نام برده بلكه به مهرداد اولادی هم اشاره كرده. آیا این كار درست است؟ من در مصاحبه ای كه با برنامه شوك داشتم از هیچ فردی نام نبردم اما مدیر روابط عمومی استقلال چنین كاری كرده است.

  مایلی كهن با طرح این پرسش كه وقتی من از فرد و یا تیم خاصی نام نبردم چرا باید به كمیته انضباطی بروم؟ افزود: فضای امروز كمیته انضباطی را مناسب ندیدم. در ابتدای جلسه به من ابراز محبت می شد اما از آنجایی كه هر كجا به شما اظهار محبت كردند باید ترسید، من هم فضای جلسه را مناسب ندیدم.

  وی افزود: همانطور كه گفتم محور اول جلسه شكایت استقلال بود آنهم در شرایطی كه هنوز برنامه شوك پخش نشده و كمیته انضباطی به مصاحبه ای استناد می كند كه هنوز پخش نشده است. من حرفی ندارم و در جلسه امروز هم تاكید كردم مسئولیت هر حرفی كه در برنامه شوك زده ام را می پذیرم.

  وی خاطرنشان كرد: در جلسه امروز همچنین عنوان كردند سازمان لیگ تاكید كرده به علت اظهاراتی كه مایلی كهن در برنامه ورزش و مردم داشته باشد به كمیته انضباطی احضار شود و پاسخگو باشد. آقایان در رسانه ها عنوان كردند مایلی كهن به كمیته انضباطی احضار شده و در صورتیكه حضور پیدا نكند غیابا محاكمه می شود. من در حالی كه 13:55 دقیقه امروز با خبر شدم باید در جلسه كمیته انضباطی حضور پیدا كنم به این كمیته احترام گذاشتم و ساعت 14:45 دقیقه به محل كمیته آمدم.

  این پیشكسوت فوتبال خاطرنشان كرد: من به كمیته انضباطی احترام گذاشتم اما از آنها پرسیدم چطور شما گفتید اگر مایلی كهن حاضر نشود رای غیابی صادر می شود. چرا در مورد سرپرست باشگاه استقلال كه در برنامه ورزش و مردم با من مجادله كرد به كمیته احضار نشد. متاسفانه این رفتار عادلانه نیست.

  مایلی كهن خاطرنشان كرد: رئیس كمیته انضباطی گفت از آنجایی كه نمی خواستیم شما با آقای فتح الله زاده روبرو شوید از احضار هر دوی شما خودداری كردیم كه من در پاسخ گفتم من هم نمی خواستم روبرو شوم اما باید در رسانه ها اعلام می كردید كه سرپرست استقلال هم به كمیته انضباطی احضار می شود. شاید به این خاطر كه ایشان چون عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هستند احضار نشده اند.

  وی با طرح این پرسش كه آیا این عدالت است گفت: وقتی عدالت رعایت نمی شود من حرفی ندارم.

  به گزارش خبرنگار مهر، سومین بحثی كه در نشست امروز كمیته انضباطی مطرح شده است گفتگوی مایلی كهن با یكی از رسانه ها بوده كه وی در خصوص آن گفت: من در این جلسه تاكید كردم هر چیزی كه آن خبرگزاری از قول من نوشته درست است اما از مسئولان كمیته انضباطی پرسیدم من در آن مصاحبه به كدام پیشكسوت بی احترامی كردم؟ اما برخی پیشكسوتان علیه من حرف هایی زدند. چرا آنها را به كمیته انضباطی احضار نكردید.

  وی با انتقاد از سیاستی كه برخی رسانه ها در روزهای اخیر در پیش گرفته اند گفت: متاسفانه در برخی رسانه ها تا دلتان بخواهد به من توهین كردند.

  وی با استتناد به حرف های فرهاد مجیدی گفت: مجیدی حرف های مرا تایید كرده و زمانی كه خواستند از او اظهار نظر بگیرند زیر حرفش نزد. در یكی از روزنامه ها تا چند روز از قول قدیمی های استقلال به من توهین كردند.

  مایلی كهن ادامه داد: من یك مصاحبه با یك خبرگزاری كردم و اسم هم از كسی نیاوردم اما به كمیته انضباطی دعوت شدم اما كسی این پیشكسوتان را دعوت نكرد.

  مایلی كهن در ادامه مدعی شد در ابتدا به هیچكس توهین نكرده است، افزود: متاسفانه در جلسه امروز رئیس این كمیته مدام بحث ها را عوض می كرد كه من دیدم ادامه این جلسه بی فایده است و از جلسه خارج شدم.

  مایلی كهن خاطرنشان كرد: هیچ وقت نگفتم فوتبال كثیف است. بلكه گفته ام كسانی هستند كه این فوتبال را ناپاك می كنند و همان ها این روزها صدایشان درآمده است.

  مدیر فنی پیشین پرسپولیس در خصوص اظهار نظر حسن روشن كه گفته بود این پیشكسوت فوتبال ویلای 800 میلیون تومانی دارد گفت: آقای شرطه امارات درست می گوید. ایرادی ندارد ویلای 800 میلیونی من كنار ویلای 5 میلیارد تومانی آقای ضرغامی است.

  وی از اظهار نظر در مورد پرسپولیس خودداری كرد و در خصوص اینكه گفته می شود او ممنوع المصاحبه است گفت: فضا برای صحبت كردن بسیار زیاد است و هستند رسانه های خارجی كه با آنها گفتگو كنم. بنده سعی می كنم دیگر به هیچ عنوان با صدا و سیمای ضرغامی صحبت نكنم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.