• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ترین ها و رکوردهای جهانی گینس » 10 تا از عجیبترین وصیت نامه های دنیا !
  کد خبر : 10640

  10 تا از عجیبترین وصیت نامه های دنیا !

  10 تا از عجیبترین وصیت نامه های دنیا !Reviewed by Aryan on Aug 13Rating: حضور در مراسم تشییع جنازه خود انجل پانتوجا، جوان 24 ساله آمریكایی، وصیت كرده بود كه پس از مرگش در مراسم تشییع جنازه خود حضور داشته باشد. مادر آنجل از مسئولین غسال خانه خواسته بود تا آخرین آرزوی پسرش را بر…

  10 تا از عجیبترین وصیت نامه های دنیا !Reviewed by Aryan on Aug 13Rating:

  حضور در مراسم تشییع جنازه خود

  انجل پانتوجا، جوان 24 ساله آمریكایی، وصیت كرده بود كه پس از مرگش در مراسم تشییع جنازه خود حضور داشته باشد. مادر آنجل از مسئولین غسال خانه خواسته بود تا آخرین آرزوی پسرش را بر آورده كنند. به این ترتیب آنها برای اجرای وصیت عجیب این جوان، او را به حالت مومیایی در آوردند تا بتواند ایستاده در طول مراسم تشییع جنازه در كنار تابوت خود قرار بگیرد و مهمانان با او وداع كنند. پس از مراسم تشییع جنازه وی را در تابوت قرار دادند و دفن كردند.

  ارثیه 12 میلیون دلاری برای سگ

  هلمسلی، یكی از میلیاردرهای معروف آمریكایی قبل از مرگش در سن 87 سالگی برای سگ خود، ترابل، 12 میلیون دلار ارث باقی گذاشت تا این سگ بتواند تا آخر عمر به زنگی اشرافی خود ادامه بدهد. اما جالب این جاست كه این زن میلیاردر در مورد نوه های خود این قدر دست و دل باز نبوده است. وی دو تن از آنها را از ارث محروم كرده و برای دو نوه ی دیگرش تنها 5 میلیون دلار ارث گذاشته است، آن هم به شرط اینكه حداقل یك بار در سال به قبر پدر خود ( تنها فرزند هلمسلی ) سر بزنند. او همچنین وصیت كرده كه پس از مرگ ترابل، جسد او را در كنار قبر خودش دفن کنند.

  330 هزار پوند برای همسر به شرط اینكه هر روز یك نخ سیگار مصرف كند

  همسر برات هرگز اجازه نمی‌داد كه شوهرش سیگار مصرف كند، او هم به تلافی این كار همسرش، وصیت كرد كه 330 هزار پوند به همسرش برسد به شرط اینكه او هر روز یك نخ سیگار مصرف كند.

  وقف همه ی دارایی برای ساخت یك كتابخانه ضد زن

  ایوا زینك به قدری از زنان متنفر بود كه قبل از مرگش در سال 1930، وصیت كرد كه تمام دارایی اش وقف ساخت كتابخانه ای شود كه در آن كتاب های هیچ یك از نویسندگان، ناشران و مترجمان زن وجود نداشته باشد، تمام كاركنان مرد باشند و بر سر در آن عبارت ” ورود زن ها ممنوع ” نوشته شود. اما یكی از دختران زینك مانع از اجرای این وصیت پدرش شد.

  همه ثروت برای همسر به شرط اینكه مجددا ازدواج كند

  در سال 1841 هنریچ هین یك شاعر آلمانی با اوژنی میرات ازدواج كرد و در وصیت نامه خود تمام ثروت و دارایی اش را از آن همسرش كرد به این شرط كه پس از مرگ هین، او دوباره ازدواج كند.

  وقتی از او پرسیدند كه چرا چنین شرطی گذاشتی جواب داد : “در این صورت حداقل یك مرد از مرگ من افسوس خواهد خورد “. هین در سال 1856 فوت كرد.

  سوزاندن جنازه و فرستادن خاكستر آن به فضا  

  رادنبری، خالق مجموعه تلویزیونی” استار ترك “، به قدری داستان های علمی تخیلی و فضا نوردی را دوست داشت كه وصیت كرد پس از مرگش جسد او سوزانده شود و خاكستر آن به فضا فرستاده و در آنجا پراكنده شود. در سال 1997 آرزوی او بر آورده شد و خاكستر او با یك ماهواره اسپانیایی به فضا فرستاده و در آنجا پخش شد.

  هر روز یك شاخه گل برای همسر
  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
  جك بنی و ساید ماركس عاشقانه یكدیگر را دوست داشتند، اما پس از 48 سال زندگی مشترك، جك در سال 1974 فوت كرد. جك پیش از مرگش با یكی از گل فروشی های محل سكونت خود به توافق رسیده بود تا او پس از مرگ جك، هر روز یك شاخه گل رز قرمز برای همسرش ببرد.

  اهدا دستگاه تنظیم كننده ضربان قلب به یك سگ

  دوروتی ادوارد قبل از مرگش وصیت كرد كه دستگاه تنطیم كننده ضربان قلب او را به یك سگ اهدا كنند. پس از مرگ دوروتی، خانواده ی او به وصیتش عمل كردند. این دستگاه از داخل بدن او برداشته شد و تحت اختیار دانشكده دام پزشكی جورجیا قرار گرفت تا آن را به یك سگ اهدا كنند.. آنها نیز این دستگاه را درون بدن سگی به نام سانشاین كه از ناراحتی قلبی رنج می‌برد، كار گذاشتند.

  منبع :  بلاگ جهان عجایب

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • omid

   منم وصیت میکنم تمام دارائیم به دختر همسایه برسه وتمام ورثه از ارث محرومن.گفته باشم دیگه وصیت نمیکنم ناموسا!! 8-X ~x( =))

  • اشکان

   جلل خالق

  • amin

   وصیت من:پس از مرگم ورثا حق این را دارند که با طلبکاران کتک کاری کنند X-( ,ورثا نباید بگذارند که روی تابوتم اگهی تبلیغاتی بچسپانند 😕 ,روی سنگ قبرم بنویسید عاقبت کسی که زگهواره تا گور دانش بجست :B

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.