• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » ماجرای پیشنهاد بی شرمانه به شریعتمداری
  کد خبر : 10593

  ماجرای پیشنهاد بی شرمانه به شریعتمداری

  ماجرای پیشنهاد بی شرمانه به شریعتمداریReviewed by Aryan on Aug 10Rating: حسین شریعتمداری، مدیر مسوول روزنامه كیهان، میهمان ویژه برنامه «نیمروز» به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار بود. حسین شریعتمداری كه از طریق ویدیوكنفرانس در این برنامه حضور داشت در پاسخ به این سوال «در این چند سال كه مشغول كارید آیا شده به شما پیشنهاد…

  ماجرای پیشنهاد بی شرمانه به شریعتمداریReviewed by Aryan on Aug 10Rating:

  حسین شریعتمداری، مدیر مسوول روزنامه كیهان، میهمان ویژه برنامه «نیمروز» به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار بود.

  حسین شریعتمداری كه از طریق ویدیوكنفرانس در این برنامه حضور داشت در پاسخ به این سوال «در این چند سال كه مشغول كارید آیا شده به شما پیشنهاد بی شرمانه دهند كه مثلا فلان قدر به شما می دهیم و این خبر را پوشش دهی نكنید؟»، گفته: بله، موارد فراوانی بود مخصوصا زمانی كه پرونده های مفاسد اقتصادی یا ثروت های باد آورده را بررسی می كردیم. پرونده ای بود كه كیهان پیگیری كرد و نهایتا به نتیجه هم رسید یك رقم از زمین هایش ۱۵ میلیارد تومان بود كه به كیهان پیشنهاد ۲۰ میلیاردی دادند كه افشا نكند؛ در آن پروند فقط ۲۰۰میلیارد از سهم صداوسیما بود كه به سازمان برگردانده شد.

  او در مورد حقوقش هم این گونه توضیح داده: بنده به جرأت می گویم كه حقوق من از شما هم كمتر است. حقوق بنده زیر یك میلیون تومان است و به جرأت می گویم تا این لحظه از هیچ مزایایی استفاده نكرده ام اعم از حق ماموریت و…. اینجا عرض كنم كه حقوق من حقوق اول كیهان نیست و افرادی هستند كه بیشتر از ما حقوق می گیرند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • فرشته

   %%- آره خوب از جریان کاری و روزنامه پربار ایشون کاملا مشخصه جزو چه دسته آدمهایی هستند!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.